צרו קשר להזמנות חייגו

050-8220627

Back to Top

קמדיס

14 מוצר(ים)

קבע כיוון יורד

קמדיס – הנוסחה לעור בריא

לצפייה ורכישת מוצרי קמדיס לחצו כאן

ב- חברת קמדיס משתמשים בטכנולוגיות ייחודיות שמעלות את ריכוז הרכיבים הצמחיים הפעילים, ובאופן זה מתגברת יעילות המוצרים. לחברת קמדיס יש התמחות בדרמטולוגיה אשר נותנת לה לפתח מוצרים מגוונים וחדשניים, שנבדקו באופן קליני והוכחה יעילותם במניעה והקלה של בעיות עור שונות.

החברה הוקמה בשנת 1998, וזאת בתור חברת מחקר ופיתוח. מקימי החברה הם מומחים ברפואה סינית עם התמחות בדרמטולוגיה, ולהם היה חזון להשתמש ביעילות בכוחות הריפוי של מיני צמחים שונים, וזאת בשילוב עם היתרונות של המדע המודרני. החברה הוקמה בישראל, והיא משווקת מוצרים תחת המותג קמדיס – מוצרים מתקדמים לטיפול בתסמיני עור, המבוססים על שילוב מנצח של פורמולות טבעיות הלקוחות מהרפואה הסינית, וידע מדעי מתקדם ומודרני.

מאז הקמתה ועד היום, קמדיס דוגלת בגישה מדעית, והיא ערכה סדרת ניסויים קליניים כדי לטפל בתסמיני עור נפוצים, כמו:

-        סבוריאה – מראה עור שומני ביותר, אדמדם ומתקלף, באזור האף והגבות, ובמיוחד באזור הקרקפת

-        אקנה – עור פנים אדמדם ושמנוני, עם פצעונים וחטטים

-        פסוריאזיס – עור אדום, יבש וקשקשי, בברכיים ובקרקפת, ובמפרקים

-        אטופיק דרמטיטיס – עור מגרד, יבש, אדמדם, בעיקר באזור הצוואר והפנים, ובברכיים ובמרפקים

מוצריה של חברת קמדיס מיועדים ראשית להקלה על סימפטומים ולהקלה ממחלות עור ותסמיני עור שונים, למשל: אקנה (עור שומני אדמדם עם פצעונים), סבוריאה (עור מתקלף, שומני, באזור ה-T בפנים), פסוריאזיס, וכו'. המוצרים מבוססים בעיקר על צמחי מרפא, ומרגיעים עור חולני או מגורה, ומקנים תוספת לחות (כאשר זה רלוונטי), ועוד הרבה תכונות חיוביות לעור בריא.

החזון של קמדיס

טיפולים קונבנציונליים בבעיות עור לרוב מציעים תכשירים שמתבססים בעיקר על רכיבים כימיקליים, וגם הם דורשים שימוש לאורך זמן ארוך, ותדירות גבוהה, ולכן הם יכולים לגרום לתופעות לוואי בלתי רצויות. בעקבות מחקרים רבים, חברת קמדיס גילתה ששילוב של מספר צמחים ספציפיים יכול ליצור סינרגיה טיפולית אשר משמשת תחליף לאותם רכיבים כימיקליים, ויכולה לספק את אותה יעילות, וזאת בלי תופעות לוואי לא רצויות.

קמדיס תמיד שואפת למצוא את האיזון המושלם, שהוא שילוב של תכונות טיפוליות הנמצאות בצמחים, ביחד עם נוסחאות טבעיות לטיפול במחלות עור, וזאת מתוך רצון מתמיד לשפר את איכות החיים של אנשים הסובלים מבעיות עור. קו המוצרים של קמדיס תמיד מספק תוצאות מעולות ויעילות, עבור המון אנשים בכל העולם הסובלים מבעיות עור, תוך ניצול היכולות של הרכיבים הטבעיים מצמחי המרפא, והגברת וניצול מירבי בעזרת תהליכי ייצור מתקדמים. קמדיס מציעה מוצרים דרמטולוגיים אשר כוללים: תכשירי ניקוי לעור הפנים, תרחיצים לפנים, קרם פנים טיפולי, ג'לים לתוספת לחות, ועוד ועוד מוצרים ייעודיים לתסמיני עור נפוצים. מוצרי קמדיס לטיפול בעור כוללים שילובים בוטניים ייחודיים ומיועדים להקל במגוון תסמיני עור שונים. ישנים מוצרים לעור יבש, וסדרות מוצרים שמיעודות לטיפול בעור מתקלף בפנים ובקרקפת, או סדרות מוצרים אשר נועדו לטפל בעור מגרד או מגורה, וכן מוצרים לטיפול באקנה. מוצרי קמדיס מנוסחים בעזרת שילובים צמחיים ייחודיים – קמדיס מגיעה אל תמציות בוטניות אלה בעזרת טכניקה ייחודית שכוללת כרומטוגרפיה של macroporous resin, אשר מעשירה ומטהרת את המרכיבים בתמציות, כדי להגביר את עוצמת התמצית.

אבני היסוד של חברת קמדיס הם המחקר והפיתוח, והעיסוק במדע. אלה תהליכים אשר מורכבים מ-3 שלבים, כדי להביא למינון המדויק שנותן ליצור פורמולה יעילה אופטימלית, שתהיה בטוחה לשימוש. שלבים אלו הם: חופש וניפוי צמחים – קמדיס חוקרת את הפעילות הביולוגית של תמציות הצמחים, ובוחנת לעומק את היעילות בטיפול בתסמיני עור על ידי ניפוי של מאות צמחים, עד למציאת הפעילות הנדרשת לטיפול נכון ובטוח. בדיקות מעבדה – אלה פותחו ע"י המדענים של קמדיס, בשביל לבחון את הפעילות הביולוגית של תמציות הצמחים, וכדי לבדוק את היעילות הטיפולית שלהן, כשהן נמצאות בסינרגיה עם תמציות אחרות. ניסוי קליני – קמדיס עורכת בדיקות מדעיות כדי להעריך את היעילות והבטיחות של כל מוצריה, בזמן טיפול, עם ניסויים קליניים שנערכים במרפאות עור או בבתי חולים שונים. מטרת הניסויים היא לבדוק את המוצרים כשהם בשימוש על ידי המטופלים, ובהם נערך מעקב מתמשך אחר שיפור תסמיני העור לאחר זמן.

בקמדיס מאמינים שהמפתח לעור בריא חבוי בידי הטבע. הודות לטכנולוגיות המתקדמות כיום, והידע המדעי הנרחב שרכשנו, אפשר לרתום את הסגולות הרבות של הטבע, ולשכלל אותם כדי למצוא פתרונות שהם גם יעילים וגם טבעיים. חברת קמדיס לקחה את עולם הרפואה הסינית המסורתי, המבוסס על צמחי מרפא, והתאימה אותה לצרכים של הזמנים המודרניים. האוצרות הטמונים בטבע, יחד עם כוחה של החדשנות האנושית, יוצרים את הבסיס לגישה הטיפולית של קמדיס, לנוסחאות שלה, למוצרים שלה, ולמשתמשים במוצריה.

מוצריה של קמדיס מתבססים כאמור על תמציות צמחי מרפא, והיעילות שלהם בטיפול במחלות עור הוכחה בניסויים קליניים. סדרות המוצרים של החברה כוללות שילובים ייחודיים של תמציות צמחים אשר נבחרו בקפידה על בסיס היעילות הטיפולית שלהם. חברת קמדיס מפתחת באמצעות טכונולגיה בלעדית לתמציות צמחי מרפא בעלות ריכוז גבוה מאוד של רכיבים פעילים.

הצמחים של קמדיס

איפה נמצא סוד ההצלחה של מוצרי קמדיס? אנחנו שמחים ששאלתם – הסוד נמצא בצמחי המרפא הייחודיים שמיובאים בלעדית מסין במיוחד עבור קמדיס. כל נוסחה טבעית במוצרים של קמדיס מכילה בתוכה מספר צמחים, כשכל אחד מהם ממוקד לטיפול בסטימפטום אחר, וביחד הם משלימים זה את זה כדי לתת טיפול מקיף לכל הסימפטומים. לאחר מחקרים מקיפים, הכוללים סינון של עשרות ומאות צמחי מרפא, על סמך היעילות הטיפולית שלהם, נבחרים הצמחים. צמחי המרפא מטוהרים בעזרת טכנולוגיית המיצוי הייחודית המתקדמת של חברת קמדיס, ומכך נובעת התגברות מואצת של הפעילות הביולוגית שלהם.

-        פורטולקה – Portulaca oleracea extract – פעילויות נוגדות דלקת, מסייעות להחלמת פצעים, נוגד חמצון

-        כריזנטמה – Chrysanthemum indicum – מרכיב פעיל Linarin, נוגד חמצון, משכך כאבים, נוגד דלקות

-        אגוז עץ הסבון – Sapindus mukorossi – מרכיב פעיל Hederagenin, אנטי בקטריאלי, אנטי פטרייתי, נוגד דלקות

-        ליקוריץ – Dipotassium Glycyrrhizate – נוגד דלקת, אנטי מיקרוביאלי, אנטי אלרגיות

-        קנידיום – Cnidium monniero – מרכיב פעיל Osthole, אנטי אלרגיות, מונע גרד, אנטי מיקרוביאלי, נוגד דלקת

-        אינדיגו – Indigofera tinctoria – מרכיב פעיל Indigo, Indirubin, נוגד דלקת, נוגד חמצון, מווסת חלוקה והתמיינות של תאי העור

-        פלודנדרון – Phellodendron amurense – מרכיב פעיל Berberine, נוגד דלקת, אנטי מיקרוביאלי, אנטי פטרייתי, ויסות הפרשות בלוטת החלב

-        אנג'ליקה סינית – Angelica polymorpha sinensis, Ferulic acid, עוזר להחלמת פצעים, נוגד דלקת

-        טראקטוגנוס – Taraktogenos kurzii – מרכיב פעיל פלבונואידים, אנטי בקטריאלי, נוגד דלקת

-        אילנתה בלוטית – Ailanthus altissima – מרכיב פעיל Ailanthone, Toosedanin, אנטי אלרגי, נוגד דלקת חזק

-        סנגויסורבה – Sanguisorba officinalis, Gallic acid, Tannic acid, אנטי אלרגי, נוגד דלקת, אנטי מוקרוביאלי, נוגד חמצון

-        רובארב – Rheum palmatum, Rhubarb, Da Huang, מרכיב פעיל Aloe-emodin, Rhein, נוגד דלקת, אנטי בקטריאלי, עוזר להחלמת פצעים, אנטי אלרגי, ויסות הפרשות בלוטת החלב

-        סקוטלריה – Scutellaria baicalensis, Skullcap, Huang Qin – מרכיב פעיל Baicalin, נוגד דלקת פנימית וחיצונית, אנטי מיקרוביאלי, ויסות הפרשות בלוטת החלב, נוגד חמצון, פעילות אנטי מיקרוביאלית

איזה מוצרים יש לקמדיס?

 לקמדיס מגוון סדרות מוצרים לכל סוגי תסמיני העור:

-        סדרת טופיק מדיס – כולל מוצרים כגון טופיק מדיס קרם פנים, קרם גוף, ג'ל לניקוי הפנים, תרחיץ נוזלי

-        סדרת פסו מדיס – כולל מוצרים כגון פסו מדיס קרם גוף, פסו מדיס שמפו

-        סדרת סבו מדיס – שמפו, קרם לחות לקרקפת, ג'ל לניקוי פנים, קרם פנים

-        סדרת אק מדיס – טיפול נקודתי, ג'ל לניקו פנים, קרם פנים. לטיפוח ולטיפול בעור שמנוני הנוטה לאקנה, עם נוסחאות חדשניות משודרגות – נטולות פרבנים ו-SLS. הרכיב הייחודי הנמצא בתרחיץ הפנים הוא אגוז עץ הסבון, שמשמש כדטרגנט טבעי ונמצא בשימוש נרחב ברפואה המזרח אסייתית, עם אפקט אנטי זיהומי ואנטי אלגרי, מסיר תאים מתים, פותח נקבוביות ומקנה לחות ומראה חלק ובריא.

-        קרם פנים – זהו קרם עדין מאוד, מיעוד לעור פנים שמנוני, אדמדם, ומונע פגמים בעור שנובעים משמנוניות. מרגיע עור מגורה, ועוזר לוויסות השומניות של העור.

-        תרחיץ פנים – זהו בעצם סבון פנים, מיועד לעור פנים מעורב עד שמן, מסיר את עודפי השומן שמופרשים בעור, ומסיר תאים מתים ומנקה את נקבוביות העור.

-        טיפול נקודתי – זהו למעשה קרם שמיועד לטיפול נקודתי בפגמים בעור, שנובעים מעור שמנוני, מפחית את אדמומיות העור הפגום, לא מייבש ולא פוגע בעור הפנים, ומרגיע את כל אזורי העור המגורים. יש למרוח את הקרם רק על הפצעונים עצמם. מחקר קליני – אק-מדיס – מחקר הוכיח את היעילות של מוצר אקמדיס טיפול נקודתי, בהפחתה של נגעי האקנה, ושל הנגעים הדלקתיים, ובהפרשת בלוטות חלב.

 

 

 

מיקוד תוצאות

הנך קונה לפי

 1. מותג: הסר פריט זה קמדיס
מותג
 1. סולגאר SOLGAR
 2. DR FISCHER ד"ר פישר
 3. אלטמן ALTMAN
 4. לוריאל L'Oreal
 5. עומר הגליל
 6. אסא ASSA
 7. וולדה WELEDA
 8. אוריאל URIEL
 9. סופהרב SUPHERB
 10. ד"ר רקווג Dr. Reckeweg
 11. וישי Vichy
 12. טבעקום TEVACOM
 13. מורז
 14. אוונט AVENT
 15. ניוואה NIVEA
 16. ג'נסיס GENESIS
 17. גרנייה
 18. פורטונה Fortuna
 19. בורט
 20. בסט BEST
 21. מדיק ספא MEDIC SPA
 22. La Roche Posay לה רוש פוזה
 23. נוביטה Nuvita
 24. ד"ר עור DR. OR
 25. פארו PARO
 26. סבוקלם SeboCalm
 27. דאב Dove
 28. קרמה
 29. ORAL B אוראל בי
 30. Tommee Tippee
 31. ג'ילט Gillette
 32. מייבלין
 33. הדס
 34. ד"ר מלומד
 35. טינקטורה טק
 36. Tree Of Life
 37. לבידו
 38. פוקה
 39. שביט
 40. היל HEEL
 41. נווה פארמה Naveh Pharma
 42. שול
 43. נובי NUBY
 44. אולטרהסול ULTRASOL
 45. קרליין
 46. ניו ברנד NEW BRAND
 47. אדם ADAM
 48. La Rive לה ריב
 49. ELIFE
 50. מאמי קר Mommy Care
 51. מאמ
 52. חלאבין Hlavin
 53. דורקס Durex
 54. קייזר KAISER
 55. פלוריש FLORIS
 56. רקסונה REXONA
 57. פיטו פריז PHYTO PARIS
 58. קולגייט COLGATE
 59. ג'ורדן JORDAN
 60. צמחי האמזונס
 61. נטורל פורמולה
 62. סודות המזרח
 63. נקסקייר Nexcare
 64. ברא צמחים
 65. פינוק
 66. קלאסיק קוסמטיקס
 67. לה סרה מילאנו La Sera
 68. תרימה
 69. פנטן
 70. הימאליה Himalaya
 71. כליל
 72. ספיד סטיק SPEED STICK
 73. ג'מוקה Jammoka
 74. גילקו פארם Gilco Pharm
 75. ORBITOL אורביטול
 76. הוגו בוס HUGO BOSS
 77. פריבייל Prevail
 78. קמילוטרקט
 79. טונקה
 80. מבי
 81. כצט
 82. מיקוליביה
 83. R3
 84. סנו
 85. סנסודיין SENSODYNE
 86. סמי הכבאי
 87. Natural Touch
 88. מירדנט MIRADENT
 89. קוטקס KOTEX
 90. קמדיס
 91. מוסטלה MUSTELLA
 92. ירדלי Yardley
 93. הרמוניק Harmonic
 94. גרמזה GRAMSE
 95. ניוטרוג'ינה Neutrogena
 96. אומרון
 97. יו לקטין
 98. טיטניום TITANIUM
 99. צוף גלובוס
 100. טבע TEVA
 101. בי פרי B FREE
 102. ברבי ואני
 103. אקס AXE
 104. FA פה
 105. טוליפס TULIPS
 106. פלקסיטול FLEXITOL
 107. טבק TABAC
 108. אורכידאה
 109. תפוח
 110. ויט Veet
 111. Ameda
 112. פמינה FEMINA
 113. יומי
 114. ג'ונסון & ג'ונסון
 115. טמפקס TAMPAX
 116. אבוט
 117. הד אנד שולדרס Head & Shoulders
 118. FEEL פיל
 119. GUM
 120. רסקיו RESCUE
 121. HERA הרה
 122. Procare פרוקייר
 123. פאקו רבאן Paco Rabanne
 124. שיק Schick
 125. אלמקס ELMEX
 126. נאטראקר
 127. Dolce Gabbana דולצ'ה וגבאנה
 128. וולה WELLA
 129. בליסטקס BLISTEX
 130. קרפרי CARE FREE
 131. סבתא ג'מילה
 132. הגן הקסום
 133. פארמה מדיק
 134. פלצ'ה אזורה
 135. ארמני
 136. בוגארט BOGART
 137. VERSACE ורסצ'ה
 138. נייטשר נאט Nature Nut
 139. אקוסאפ
 140. AccuCheck אקוצ'ק
 141. SUN AND CARE
 142. אדרמה Aderma
 143. מדיבר MEDIBEAR
 144. לקטופיל
 145. קלין אנד קליר
 146. PowerTech
 147. פולטן
 148. בלנאום BALNEUM
 149. טננבלוט
 150. לנסינו Lansino
 151. או בה O.B
 152. קרולינה הררה
 153. קורפרוקס CURAPROX
 154. בלנקס
 155. גוצ'י GUCCI
 156. RUBIS רוביס
 157. ארמיס
 158. טד לפידוס Ted Lapidus
 159. ריקולה Ricola
 160. אולוויז ALWAYS
 161. אלפא פארף
 162. באך
 163. אנטוניו בנדרס
 164. לאסר LACER
 165. לקוסט Lacoste
 166. אמזונס
 167. דרורת
 168. שיקמה
 169. DIESEL דיזל
 170. מרידול MERIDOL
 171. אסתי לאודר
 172. נטורטינט NATURTINT
 173. דונה קארן
 174. איב סאן לורן
 175. ראלף לורן
 176. קומפיד
 177. נאוטיקה NAUTICA
 178. מדיטק
 179. סמבוכל Sambucol
 180. אלביב ELVIVE
 181. ואזלין VASELINE
 182. פיליפס philips
 183. אלכו-גל
 184. בריטני ספירס
 185. מולטי ג'ין MULTI-GYN
 186. DEPEND דיפנד
 187. קלווין קליין Calvin Klein
 188. קובה CUBA
 189. דיור
 190. אלו אקטיב ALOE ACTIVE
 191. אליזבת ארדן
 192. סנו די
 193. ליסטרין LISTERINE
 194. רוזמקס ROSSMAX
 195. ANSI
 196. פלאקרס plackers
 197. אזארו AZZARO
 198. צטאפיל CETAPHIL
 199. Nutri Life נוטרילייף
 200. דראגון
 201. אוקסיפרש
 202. SVR
 203. ג'נג'יג'ל GENGIGEL
 204. דין דיאגנוסטיקה
 205. יגואר Jaguar
 206. נינה ריצ'י Nina Ricci
 207. אקטי ACTI
 208. בולגרי BVLGARI
 209. שוורץ
 210. אדידס ADIDAS
 211. קלווין קליין Calvin Klein
 212. דקפינול
 213. אליזבת טיילור
 214. VISOMAT
 215. קונטרול Control
 216. אקניל ACNIL
 217. מקסיס MAXIS
 218. Labello לבלו
 219. Optimum Nutrition
 220. צנטרום CENTRUM
 221. HEDRIN הדרין
 222. קידס קר
 223. PARODONTAX פרודנטקס
 224. אקסרה
 225. טומי הילפיגר
 226. Issey Miyake איסי מיאקי
 227. טייגר
 228. THIERRY MUGLER
 229. Inner Armour
 230. לנקום
 231. בנפייבר BENEFIBER
 232. ריהאנה RIHANNA
 233. שאנל
 234. DHU
 235. סמייל מייקרס
 236. ESCADA אסקדה
 237. נוברטיס NOVARTIS
 238. מנדרינה דק
 239. פרמאטון PHARMATON
 240. רוטס Roots
 241. ויקטוריה סיקרט
 242. נאטי
 243. קלו-קוט Kelo Kote
 244. שאקירה
 245. קליניק
 246. איירוניק EYERONIC
 247. לומני LOMANI
 248. רושאס ROCHAS
 249. קבוטין
 250. אומני OMNI
 251. קלינקס
 252. ספאטון SPATONE
 253. טום פורד
 254. קלואה
 255. ULTIMATE NUTRITION
 256. טופ מד TOPMED
 257. וונדר מומיו
 258. נקה 7
 259. בוסטון BOSTON
 260. ביונסה Beyonce
 261. טבע תום
 262. KY קיי וואי
 263. פרוקטו גליבנול
 264. זון ZONE
 265. אולדייז ALLDAYS
 266. Nature Premium
 267. ברוט
 268. Jean Paul Gaultier ז'אן פול גוטייה
 269. הרמס
 270. סלבדור דאלי Salvador Dali
 271. דרקר נואר Drakkar Noir
 272. קלינרל Clineral
 273. הילו קומוד HYLO COMOD
 274. אלו פרש ALOE FRESH
 275. פריס הילטון Paris Hilton
 276. סטרימר STERIMAR
מצב בריאותי
 1. סבוריאה
 2. פסוריאזיס
 3. קשקשים
 4. מחלות עור | גירויי עור | כוויות
 5. אקנה
לפי סוג מוצר (כללי)
 1. שמפו ומרכך
 2. קרם ושמן לשיער
 3. קרם גוף
 4. קרם ותחליב פנים
 5. סבון גוף נוזלי
 6. סבון ומי פנים

חדש בפארמה פלוס: צ'אט עם רוקח - לחצו על הכפתור הכחול בפינה הימנית תחתונה של המסך והתחילו בצ'אט מיידי עם אחד מנציגנו (בשעות הפעילות)

מבצעי החודש:

רביעיית מברשות שיניים ג'ורדן טוטאל קלין 18 ש"ח

 אלספה אומגה 3 390 כמוסות 139 ש"ח

הדרין פרוטקט לכינים 49 ש"ח