צרו קשר להזמנות חייגו

050-8220627

Back to Top

אוונט

פריטים 1 עד 60 מתוך 63 פרטים

דף:
 1. 1
 2. 2

קבע כיוון יורד

על פי מחקרים קלינים הוכח ש9 מתוך 10 תינוקות מעדיפים להשתמש בקבוקי אוונט נטורל פליפס .

הבקבוקים החדשניים והמתקדמים של אוונט נטורל הפכו את פעולת ההזנה של התינוק בבקבוק לנוחה וטבעית עבור התינוק. הבקבוק והפטמה שלו מעוצבים בהתאמה מירבית עבור התינוק ובכך נותנים לתינוק תחושה טבעית ונוחה יותר המדמה את פעולת ההנקה של האם . על ידי כך האמהות יכולות לשלב הנקה יחד עם האכלה והזנה מבקבוק לזמן ממושך יותר.

הפטמות של בקבוקי אוונט עסויים סילקון רך ועדין המדמות את השדיים של האם במבנה של עלי כותרת המגבירים את הגמישות ומונעים סתימה של הפטמה. בקבוקי אוונט נטורל הכי טבעיים והכי קרובים להנקה ומעניקים תחושת בטחון עבור אמהות שמפחדות להפסיק להניק וחוששות להעביר את התינוק להאכלה מבקבוק. בקבוקים אוונט נטורל עם מערכת חדשנית של שסתומים המיועדת להפחתה של הגזים של התינוק . לבקבוקי אוונט נטורל מערכת שסתומים שדומה למערכת  להפחתת גזים של סדרת הבקבוקים הקלאסית . מערכת שסתומים בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת להפחתה ומניעה של גזים. מערכת השסתומים מסייעת למעבר אוויר לבקבוק במקום לבטן של הפעוט ובך מבטיחה האכלה ממושכת ללא טפטופים ,נזילות או כניסה של אוויר .

בקבוקי אוונט נטורל קלים ונוחים לשימוש עבור התינוק ועבור האמהות מכיוון שמבנה הבקבוק מורכב ממספר קטן של חלקים והינו נוח להרכבה, פירוק וניקוי . עיצוב הבקבוק מאפשר תפיסה נוחה וקלה אשר מותאמת עבור התינוק.

בקבוקי נטורל מגיעים במספר נפחים ללא ביספינול A ומתאמים לכל שלב של התפתחות הפעוט. נפחים של: 125 מ"ל, 260 מ"ל ו-330 מ"ל . על פי מחקר ביתי שנערך ברחבי ארה"ב ואנגליה בשנת 2011 נמצא ש- 87% מהאמהות שהשתתפו במחקר הסכימו שתינוק שלהן העדיף את בקבוק אוונט נטורל עם פטמות נטורל במשך 1-3 האכלות

פטמות בקבוקי אוונט נטורל ללא ביפינול עם מערכת שסתומים מובנית בתוך הפטמה עם טכנולוגיה חדשנית המונעת כאבי גזים . פטמות אוונט מותאמות לכל שלב בהתפתחות הפעוט:

0+חודשים- לניו בורן- פטמה המיועדת עבור פעוטות בשלב ההנקה

1+ חודשים- פטמה עם זרימה חלשה המיועדת לפעוטות בגילאי חודש +

3+ חודשים- פטמה עם זרימה בעוצמה בינונית המיועדת עבור פעוטות החל מגיל 3 חודשים עד 6 חודשים

6+ חודשים- פטמת זרימה בקצב מהיר המיועדת עבור תינוקות מגיל 6 חודשים

3+ חודשים פטמה רב שלבית המיועדת לתינוקות בכל הגילאים וגם לדייסות

פטמות אאונט נטורל מאפשרות האכלה והזנה קלה וטובה יותר עבור התינוק בזכות פטמת הסילקון הרכה המתאימה בעיצובה במיוחד עבור הפיות הקטנים של התינוקות. צורת הפייה היא מדמה עלי כותרת עם מבנה גמיש המונע קריסה של הפטמה .

 

 

 

 

חברת אוונט פליפס בסדרת אוונט נטורל. בקבוקים מעוצבים ומותאמים עבור הזנת התינוק. עיצוב הפטמות לבקבוקים, המשאבות חלב החשמלית והידנית מותאמת במיוחד לדימוי אופן ההנקה .ומאפשרת גם להניק וגם לשלב יחד עם הזנה מבקבוק. כך תעניקי לתינוקך את הטוב ביותר לאורך זמן.

בקבוק אוונט קלאסי + הדומה לבקבוק הקאלסי המקורי והאהוב ששימש מליוני תינוקות ברחבי העולם במשך שנים רבות אבל הרבה יותר נוח לפירוק והרכבה וקל לניקוי. פליפס אוננט בקבוק קאלסי+ בדגם חדשני משודרג ללא טבעת התאמה . הבקבוק המשודרג מורכב מפחות חלקים לעומת הבקבוק המקורי  ולכן הוא הרבה יותר פשוט ונוח לניקוי ,פירוק והרכבה מחדש.

בקבוק אוונט קלאסי + מבית פליפס מאפשר לתינוקך חווית יניקה ייחודית ונוחה ללא נזילות עם מערכת שסתומים מתקדמת המפחיתה גזים בקרב תינוקות אשר נבדקה במחקרים קליניים .

אוננט מוצרי תינוקות בבקבוק מתקדם קלאסי + הכולל מבנה צוואר בקבוק רחב המאפשר ניקוי קל ופשוט יותר. פינות הבקבוק קלאסי + אוונט מעוגלות המאפשרות לנקות במהירות ובקלות עם המברשת גם בחלקים הפנימיים של הבקבוק שיותר קשים להגעה. לבקבוק אונט קלאסי + 3 נפחים שונים של 125 מ"ל ,260 מ"ל ו-330 מ"ל המתאמים לפטמות קלאסי + .  הבקבוק המשודרג קלאסי + של פליפס אוונט מתאים במיוחד עבור שלבי התפתחות של תינוקך. הבקבוקים והפטמות אוונט הינם ללא BPA ולכן בטוחים יותר לשימוש עבור תינוקות.

על פי מחקרים נמצא שמעל 80% מהתינוקות התחברו והתאהבו במוצצי אוונט כבר מהפעם הראשונה. למוצצי אוונט פליפס פטמה אורתודנטית באיכות גבוה מסילקון במבחר גדול של דגמים מעוצבים המתאמים במיוחד לתינוקך.

מוצרי התינוקות אוונט באיכות גבוה .מוצצי איוונט לתינוק הינם בעלי תקן בלעדי של מכון התקנים ללא BPA.  מוצצי אוונט מבית פליפס המלווים את התינוקות לאורך שלבי התפתחות ומגיעים במספר גדלים המותאמים לכל שלב בגדילה והתפתחות של תינוקך.

לפי מחקרים שנערכו באנגליה בשנת 2012 בהשתתפות 100 הורים הוכח שלתינוקות היה יותר קל להשתמש במוצצים של אוונט

מוצצי אוונט פליפס המיוצרים באנגליה עוברים בקרת איכות קפדנית ,עוברים בדיקות ועומדים בסטנדרטים גבוהים בינלאומיים. פטמת המוצץ האורתודנטית  של אוונט מותאמת במיוחד לפה של תינוקך .  מוצצי אוונט מבית פליפס כוללים ידית המאפשרת אחיזה ותפיסה קלה ופשוטה  עבור ההורים וגם מסייעת לתינוק להשתמש במוצץ גם ללא עזרת מבוגר . המוצץ המסייעת לשמירה והתפתחות טובה של החניכיים והשיניים גם כאשר הבייבי שלך מכניס את המוצץ לפה הפוך. איוונט מוצצים מרכיבים מתקדמים עמידים ואיכותיים ,.פטמת המוצץ עשויה סילקון בשילוב מכסה המגן ושומר על המוצץ נקי והיגייני שהוא אינו בשימוש.

מוצצי אייונט מגיעים ב-3 גדלים שונים במיוחד עבור כל שלב בהתפתחות התינוק:

סדרה חדשה של מוצצי ניובורן לגילאי 0 עד 2 חודשים של אוונט – מוצצים נוחים לשימוש וקלים במשקלם המותאמים במיוחד לגודל הפה הקטן של התינוק וכוללים חצאית מוצץ קטנה בעל פתחי מעבר קל של האוויר.

מוצצים לגילאי 0-6 חודשים- מוצצים עם פתחי מעבר אוויר השומרים של העור העדין והרך של התינוק עם חצאית מוצץ בינונית.

מוצצים לגילאי 8 עד 18 חודשים -הכוללים חצאית מוצץ בגודל גדול עם פתחי מעבר אוויר נוחים ופטמה המגנה בפני נשיכות.

משאבת החלב אוונט נטורל יעילה יותר לשימוש עבור אימהות. משאבת נטורל ידנית אוונט פליפס אשר יוצרה בהמלצת יועצות שמומחיות בתחום ההנקה במטרה לדמות את פעולת היניקה של התינוק ולסייע לשאוב יותר חלב בצורה פשוטה וקלה מתמיד.

משאבת ידנית אוונט נוטרל עוזרת להנקה יעילה יותר לזמן ממושך מכיוון שהיא מסייעת לאמהות להניק את התינוק בשכיבה ולהצליח לשאוב את החלב בקלות. משאבת החלב הידנית אוונט נטורל קלות השימוש עוזרת לאמהות להניק ולהזין את התינוק לתקופה ממושכת יותר מכיוון שהמשאבה אינה דורשת מהאם להשען קדימה במשך זמן ההנקה מה שיכול לגרום להתפתחות של כאבי שרירים בגב ובכתפיים. המשאבה הידנית נוטרל אוונט מאפשרת נוחות מקסימאלית בזכות כרית עיסוי מתקדמת וחדשנית הגורמת לחוויית הנקה נעימה יותר. משאבת הכרית עיסוי בעיצוב המדמה עלי כותרת עדינים העשויים סילקון ויוצרים תחושה טבעית עד החזה ומעסים ברכות את השד. העסוי בשד מסייע בזירוז רפלקס הוצאת החלב ומגביר את זרימתו.

המשאבת הידנית אוונט נטורל מותאמת באופן מושלם לכל סוגי בקבוקי אוונט נטורל ולסדרה הקלאסית . בנוסף לכך המשאבה של אוונט מתאימה גם למכלי אחסון החלב VIA . המשאבה הידנית אוונט נטורל עם ידיות נוחות המסייעות לבקרה נוחה של זמן וקצב השאיבה של החלב האם.

כיום בזכות הידיות החדשניות ניתן להניק בקלות וביעלות תוך שליטה ובקרה על קצב השאיבה של החלב. ניתן לשלוט על קצב השאיבה על ידי לחיצות על הידית של משאבת החלב בזמנים קבועים. ניתן לקרב את המשאבה לגוף ובכך לאפשר אחיזה נוחה יותר ולשאוב בקלות.

לאוונט יש פתרון חדשני ומתקדם עבור אמהות שרוצות לשאוב את החלב בקלות יותר.

לאוונט משאבת חלב חשמלית נטורל המעניקה שאיבת חלב נוחה יותר ואיכותית .

משאבת חלב חשמלית אוונט פליפס נטורל המסייעת לאמהות לשכב בנוחות ולהצליח לשאוב את חלב בקלות ובצורה נוחה ובריאה יותר. שימוש במשאבה החשמלית אינה מצריכה את האם להישען עם הגוף קדימה בזמן השאיבה ובך מונעת כאבי גב. המשאבה החשמלית מסייעת לאמהות להניק את התינוק לתקופה ארוכה יותר ולתת לתינוק שלהם את ההזנה הכי טובה  לאורך זמן.

משאבת חשמלית אוונט פליפס נטורל נמצא כיעלה בבדיקות ומחקרים קלינים מכיוון שהיא מדמה את צורת ההנקה הטבעית של התינוק .  המשאבה מחכה את פעולת הלחץ המופעל על השדיים של האם במהלך ההנקה הממריץ את רפלקס אספקת החלב ומגבירה את קצב זרימת החלב.

למשאבה החשמלית ישנה כרית עסוי מתקדמת עם מרקם עדין בדומה למשאבה הידנית בשילוב עלי כותרת רכים המעסים בעדינות את השד של האם בזמן השאיבה . הלחיצות על השד מזרזים את זרימת החלב. הכרית מאפשר לאמהות המניקות תחושה נוחה יותר וחמימה בזמן השאיבה.

במשך השימוש במשאבה החשמלית אוונט נוטרל נוצר רפלקס עדין המופעל באופן אוטומטי המסייע להזרמת החלב . המשאבה החשמלית נוחה ופשוטה לתפעול ומאפשרת לעבור בין מספר מצבי שאיבה ולקבוע את העוצמה של השאיבה הנכונים והטובים ביותר עבור האם המניקה. רב האימהות שעשו שימוש במשאבה החשמלית נוטרל של אוונט פליפס מצאו שהמשאבה החשמלית נוחה ויעילה לשימוש. ניתן לשים במשאבה החשמלית סוללות ולהשתמש גם מחוץ לבית.

 

על פי מחקר בלתי תלוי בקרב 85 אמהות שנערך בברטיניה בשנת 2012 נמצא ש92 אחוז מהאימהות מסכימות שמשאבה החשמלית של אוונט טובה ונוחה הרבה יותר לשאיבת חלב.

 

מיקוד תוצאות

הנך קונה לפי

 1. מותג: הסר פריט זה אוונט AVENT
מותג
 1. סולגאר SOLGAR
 2. DR FISCHER ד"ר פישר
 3. אלטמן ALTMAN
 4. לוריאל L'Oreal
 5. עומר הגליל
 6. אסא ASSA
 7. וולדה WELEDA
 8. סופהרב SUPHERB
 9. אוריאל URIEL
 10. ד"ר רקווג Dr. Reckeweg
 11. וישי Vichy
 12. טבעקום TEVACOM
 13. מורז
 14. אוונט AVENT
 15. ניוואה NIVEA
 16. ג'נסיס GENESIS
 17. גרנייה
 18. בסט BEST
 19. פורטונה Fortuna
 20. בורט
 21. מדיק ספא MEDIC SPA
 22. Tommee Tippee
 23. La Roche Posay לה רוש פוזה
 24. נוביטה Nuvita
 25. פארו PARO
 26. דאב Dove
 27. סבוקלם SeboCalm
 28. ד"ר עור DR. OR
 29. קרמה
 30. ORAL B אוראל בי
 31. מייבלין
 32. הדס
 33. ג'ילט Gillette
 34. ד"ר מלומד
 35. נובי NUBY
 36. טינקטורה טק
 37. לבידו
 38. Tree Of Life
 39. ניוטרוג'ינה Neutrogena
 40. היל HEEL
 41. שביט
 42. נווה פארמה Naveh Pharma
 43. אולטרהסול ULTRASOL
 44. שול
 45. קרליין
 46. ניו ברנד NEW BRAND
 47. ELIFE
 48. אדם ADAM
 49. La Rive לה ריב
 50. מאמי קר Mommy Care
 51. פיטו פריז PHYTO PARIS
 52. מאמ
 53. דורקס Durex
 54. חלאבין Hlavin
 55. פלוריש FLORIS
 56. קולגייט COLGATE
 57. רקסונה REXONA
 58. ג'ורדן JORDAN
 59. קייזר KAISER
 60. צמחי האמזונס
 61. נטורל פורמולה
 62. סודות המזרח
 63. נקסקייר Nexcare
 64. ברא צמחים
 65. קלאסיק קוסמטיקס
 66. פינוק
 67. פנטן
 68. הימאליה Himalaya
 69. לה סרה מילאנו La Sera
 70. תרימה
 71. כליל
 72. ספיד סטיק SPEED STICK
 73. ג'מוקה Jammoka
 74. ORBITOL אורביטול
 75. גילקו פארם Gilco Pharm
 76. פריבייל Prevail
 77. הוגו בוס HUGO BOSS
 78. טונקה
 79. קוטקס KOTEX
 80. קמילוטרקט
 81. מבי
 82. מיקוליביה
 83. סנו
 84. סנסודיין SENSODYNE
 85. כצט
 86. R3
 87. סמי הכבאי
 88. גרמזה GRAMSE
 89. מירדנט MIRADENT
 90. מוסטלה MUSTELLA
 91. Natural Touch
 92. קמדיס
 93. יו לקטין
 94. טיטניום TITANIUM
 95. ירדלי Yardley
 96. צוף גלובוס
 97. בי פרי B FREE
 98. הרמוניק Harmonic
 99. תפוח
 100. אקס AXE
 101. אומרון
 102. אורכידאה
 103. FA פה
 104. שיק Schick
 105. טבק TABAC
 106. ברבי ואני
 107. טוליפס TULIPS
 108. טבע TEVA
 109. Ameda
 110. GUM
 111. ויט Veet
 112. ג'ונסון & ג'ונסון
 113. פמינה FEMINA
 114. יומי
 115. FEEL פיל
 116. אבוט
 117. הד אנד שולדרס Head & Shoulders
 118. טמפקס TAMPAX
 119. פלקסיטול FLEXITOL
 120. פאקו רבאן Paco Rabanne
 121. אלמקס ELMEX
 122. פארמה מדיק
 123. רסקיו RESCUE
 124. Procare פרוקייר
 125. HERA הרה
 126. נאטראקר
 127. וולה WELLA
 128. סבתא ג'מילה
 129. פלצ'ה אזורה
 130. נייטשר נאט Nature Nut
 131. בליסטקס BLISTEX
 132. הגן הקסום
 133. SUN AND CARE
 134. VERSACE ורסצ'ה
 135. קרפרי CARE FREE
 136. בוגארט BOGART
 137. Dolce Gabbana דולצ'ה וגבאנה
 138. ארמני
 139. אלפא פארף
 140. אקוסאפ
 141. AccuCheck אקוצ'ק
 142. באך
 143. ריקולה Ricola
 144. אדרמה Aderma
 145. לאסר LACER
 146. מרידול MERIDOL
 147. בלנקס
 148. פולטן
 149. אנטוניו בנדרס
 150. קלין אנד קליר
 151. לקטופיל
 152. קרולינה הררה
 153. מדיבר MEDIBEAR
 154. RUBIS רוביס
 155. או בה O.B
 156. קורפרוקס CURAPROX
 157. בלנאום BALNEUM
 158. טד לפידוס Ted Lapidus
 159. גוצ'י GUCCI
 160. ארמיס
 161. לנסינו Lansino
 162. PowerTech
 163. אולוויז ALWAYS
 164. איב סאן לורן
 165. ראלף לורן
 166. דונה קארן
 167. דרורת
 168. מדיטק
 169. לקוסט Lacoste
 170. קומפיד
 171. אסתי לאודר
 172. נטורטינט NATURTINT
 173. סמבוכל Sambucol
 174. DIESEL דיזל
 175. מולטי ג'ין MULTI-GYN
 176. אמזונס
 177. נאוטיקה NAUTICA
 178. ואזלין VASELINE
 179. DEPEND דיפנד
 180. אלכו-גל
 181. טננבלוט
 182. שיקמה
 183. פיליפס philips
 184. בריטני ספירס
 185. אלביב ELVIVE
 186. אוקסיפרש
 187. קלווין קליין Calvin Klein
 188. ג'נג'יג'ל GENGIGEL
 189. אלו אקטיב ALOE ACTIVE
 190. אזארו AZZARO
 191. ANSI
 192. סנו די
 193. דראגון
 194. דיור
 195. אלדרבלוט
 196. SVR
 197. אליזבת ארדן
 198. קובה CUBA
 199. אליסיום
 200. דין דיאגנוסטיקה
 201. רוזמקס ROSSMAX
 202. ליסטרין LISTERINE
 203. צטאפיל CETAPHIL
 204. יגואר Jaguar
 205. Nutri Life נוטרילייף
 206. דקפינול
 207. אקניל ACNIL
 208. אדידס ADIDAS
 209. Optimum Nutrition
 210. סילונית
 211. פלאקרס plackers
 212. Labello לבלו
 213. בולגרי BVLGARI
 214. PARODONTAX פרודנטקס
 215. VISOMAT
 216. שוורץ
 217. צנטרום CENTRUM
 218. HEDRIN הדרין
 219. קונטרול Control
 220. אקסרה
 221. קידס קר
 222. מקסיס MAXIS
 223. נינה ריצ'י Nina Ricci
 224. אליזבת טיילור
 225. קלווין קליין Calvin Klein
 226. אקטי ACTI
 227. לנקום
 228. THIERRY MUGLER
 229. ESCADA אסקדה
 230. Issey Miyake איסי מיאקי
 231. שאקירה
 232. רוטס Roots
 233. קלו-קוט Kelo Kote
 234. מנדרינה דק
 235. ריהאנה RIHANNA
 236. נאטי
 237. טייגר
 238. אומני OMNI
 239. בנפייבר BENEFIBER
 240. שאנל
 241. נוברטיס NOVARTIS
 242. Inner Armour
 243. DHU
 244. ויקטוריה סיקרט
 245. טומי הילפיגר
 246. קליניק
 247. פרמאטון PHARMATON
 248. סמייל מייקרס
 249. טופ מד TOPMED
 250. איירוניק EYERONIC
 251. טבע תום
 252. ULTIMATE NUTRITION
 253. בוסטון BOSTON
 254. נקה 7
 255. לומני LOMANI
 256. קלינקס
 257. וונדר מומיו
 258. טום פורד
 259. קבוטין
 260. ספאטון SPATONE
 261. קלואה
 262. רושאס ROCHAS
 263. ביונסה Beyonce
 264. פריס הילטון Paris Hilton
 265. KY קיי וואי
 266. אלו פרש ALOE FRESH
 267. אולדייז ALLDAYS
 268. סלבדור דאלי Salvador Dali
 269. Jean Paul Gaultier ז'אן פול גוטייה
 270. הילו קומוד HYLO COMOD
 271. זון ZONE
 272. Nature Premium
 273. הרמס
 274. קלינרל Clineral
 275. ברוט
 276. דרקר נואר Drakkar Noir
 277. סטרימר STERIMAR
 278. פרוקטו גליבנול
לפי סוג מוצר (לאם ולתינוק)
 1. מגבונים
 2. מוצצים
 3. כלי אוכל
 4. פטמות
 5. חיטוי וניקוי בקבוקים
 6. מגיני פטמה
 7. רפידות הנקה
 8. אביזרים למשאבות חלב
 9. בקבוקים
אוכלוסייה
 1. תינוקות
 2. נשים

חדש בפארמה פלוס: צ'אט עם רוקח - לחצו על הכפתור הכחול בפינה הימנית תחתונה של המסך והתחילו בצ'אט מיידי עם אחד מנציגנו (בשעות הפעילות)

מבצעי החודש:

רביעיית מברשות שיניים ג'ורדן טוטאל קלין 18 ש"ח

 אלספה אומגה 3 390 כמוסות 139 ש"ח

הדרין פרוטקט לכינים 49 ש"ח