קרם החתלה

19 מוצר(ים)

מידע נוסף:

כתבה על משחת החתלה באתר מאקו

דרך נוספת לקרוא למוצרים בקטגורייה זו היא קרם לטוסיק לתינוק או משחת החתלה טיפולית.

קרם החתלה לתינוקות של החברות המובילות

תינוק שנחתל זה עתה הוא תמונה של שלמות. אבל האדמומיות הסדוקה הזאת שבאה מחיתול רטוב? לא כל כך. קרמים להרגעת הפריחה יכול לעזור.
האם לתינוק שלך יש עור חם ומגורה עם בליטות אדומות לאורך אזור החיתול שלהם? הם בטח סובלים מתיפרחת בחיתולים. לפני שתאשימו את כישורי ההורות החדשים שלכם, דעו שפריחת החיתולים היא אוניברסלית. זה נגרם לעתים קרובות על ידי שתן, קקי, או שהחיתול עצמו משפשף את החלק החשוף של התינוק שלך. למרבה המזל, משחות החתלה יכולות לעזור. הנה המדריך לבחירת ההקרם הטוב ביותר עבור הביביי שלכם.

כיצד להשתמש במשחת החתלה / משחה לטוסיק לתינוק

מניעת תיפרחת חיתולים: כדי למנוע תיפרחת חיתולים, יש למרוח שכבה עבה של קרם החתלה לעור יבש במהלך כל שינוי חיתול. זה יהווה מחסום בין העור של התינוק שלך לבין תכולת החיתול שלהם. חשבו על משחת ההחתלה כמגן היושב בין העור לבין תכולת החיתול. אם הדבק אינו מלוכלך, אין צורך לשפשף אותו במהלך החלפת החיתול; פשוט הוסיפו עוד. מעבר לכך, החליפו חיתולים מיד לאחר שהתינוק שלך עושה קקי, וכל שלוש עד ארבע שעות אחרת. הקפידו לייבש את הישבן של התינוק שלכם לחלוטין לאחר כל החלפת חיתול.
 

טיפול בתיפרחת חיתולים / משחה להתחלה:

לפעמים, למרות הכוונות הטובות ביותר שלך, התינוק שלך יקבל תיפרחת חיתולים בכל מקרה. קרם החתלה יכול לעזור להרגיע את האזור, במיוחד כאשר מורחים אותו על בזמן הסימנים הראשונים של גירוי. יש לנקות את האיזור עם ניקוי עדין במקום מגבונים-או לפחות לבחור מגבונים ללא אלכוהול או ניחוח— כדי למנוע החמרה בפריחה. עוד אפשרות, לעשות להם אמבטיה ולתת להם לשחק עירומים, ללא חיתול, כדי לעזור לנקות אותו.

אם הפריחה מסמיקה ומחמירה בתוך יום, או אם כתמים סביבה, יש לראות רופא ילדים. הם עשויים להמליץ על קרם אנטי פטרייתי, אנטיביוטיקה במרשם, או משחת הידרוקורטיזון (אבל אין להשתמש בכל הפריטים האלה ללא אישור של רופא) .

בחירת משחת החתלה הטובה ביותר לתינוקות

מחפשים את קרם החתלה הטוב ביותר לתינוק? המותג פחות חשוב מהמרכיבים. רוב הקרמים מכילים בסיס של תחמוצת אבץ, המספקת מחסום מגן מפני גירוי. מרכיבים נפוצים אחרים כוללים לנולין, קלנדולה ואלוורה. יתכן ולא כדאי להשתמש בקרמים עם ניחוח כי הם יכולים לגרות עור רגיש.

מותגים מובילים במחלקה:

weleda מאמי קר       אוונט 

 מוסטלה מאמ טומי טיפי | נוביטה | נובי מבי בי פרי טוליפס בלנאום לנסינו | אמדה