סטריליזטור

מידע נוסף על סטריליזטור מומלץ - ELECTRIC STERLISER)

כתבה על סטריליזטור למוצץ ועוד

 

אם את מחפשת מכשיר סטריליזציה עבור הבייבי שלך, כאן תוכלי למצוא מגוון של סטריליזטורים במחירים משתלמים של סטריליזטור לבקבוקים אשר ניתן לניתן לבצע סטריליזציה לבקבוקים.

 

מהו סטריליזטור לבקבוקים?

כשמדובר בבקבוקים, מוצצים וחלקי משאבה, חיידקים הם אורח לא רצוי, וכאן נכנס סטריליזטור בקבוקים. אמנם בהחלט לא הכרחי עבור רוב התינוקות, אבל יש הורים שאוהבים את רמת העיקור הנוספת שמציע מעקר בקבוקי תינוקות.

 

 מעקרי הבקבוקים של ימינו פועלים כיחידה עצמאית, או שניתן להשתמש בהם במיקרוגל. חלקם מציעים יכולות ייבוש בקבוקים וחלקם אפילו תומכים  בתפקיד כפול כמחמם בקבוקים. באתר פארמה פלוס תוכלו למצוא את הסטריליזטורים הטובים ביותר למיקרוגל.

 

 סטריליזטור הוא כלי ההורג חיידקים על פני בקבוקי התינוקות. רובם גם יכולים לשמש כדי לעקר חלקי משאבות חלב, מוצצים, וצעצועי תינוקות. למרות שהם עושים את אותה עבודה, למותגים שונות יש יכולות שונות. הנה כמה דברים שכדאי לזכור.

 

 שיטת חיטוי: סטריליזטורים מסורתיים משתמשים בקיטור כדי לבצע את העבודה; חלקם מתחברים ויושבים על דלפק, אחרים נכנסים למיקרוגל. חלק ממעקרי השיש משתמשים באור אולטרה סגול במקום באדים לעיקור.

 

  1. ייבוש: חלקם אפילו מאפשרים לך להשתמש בהם רק כמייבש, מה שיכול להיות שימושי אם אתה שוטף בקבוקים אך אינך צריך לעקר.
  2. תאימות: חלק מהבקבוקים רחבים או ארוכים יותר מאחרים, או בעלי צורה ייחודית. וודאי שהסטריליזטור  עובד עם שלך.
  3. קיבולת: לוודא שהכמות שאת צריכה תתאים לגודל הסטריליזטור.
  4.  שטח: אם יש לך שטח דלפק קטן, אולי כדאי לקנות אחד קטן.
  5. אחסון: כמה סטריליזטורים מאפשרים לך לאחסן בתוכם עד 24 שעות.
  6. ניידות: האם אפשר לקחת אותו בדרכים?
  7. כיבוי אוטומטי: הורים חסרי שינה הם מעריצים גדולים של תכונה זו.

   

האם אתם צריכים סטריליזטור לבקבוק?

 עיקור בקבוקים באופן שגרתי היה דבר שרופאים נהגו לייעץ כאשר בטיחות המים לא הייתה אמינה כמו היום. יש רופאים שעדיין ממליצים לעקר בקבוקים לפני השימוש בהם בפעם הראשונה, בעוד שאחרים ממליצים על סטריליזציה לתינוקות מתחת לגיל 3 חודשים, או שנולדו בטרם עת או שיש להם מערכת חיסונית מוחלשת.

 שאל את הרופא של ילדך אם עיקור הוא אפשרות טובה עבורך, או אם מספיק שימוש במדיח הכלים או כיור מלא במים חמים וסבון. שימו לב שאם אתם משתמשים במי באר, או אם מסיבה מסויימת מי הברז אינם בטוחים לשתייה, סביר להניח שתצטרכו לבצע סטריליזציה לפני כל שימוש.


מותגים מובילים במחלקה:

weleda מאמי קר       אוונט 

 מוסטלה מאמ טומי טיפי | נוביטה | נובי מבי בי פרי טוליפס בלנאום לנסינו | אמדה