משאבות חלב

משאבות חלב נועדו על מנת לאפשר לאישה מניקה לשאוב חלב אם ולתת אותו אחר כך בבקבוק לתינוק.

באתר שלנו קיימות מגוון משאבות חלב. נוכל לחלק את סוגי המשאבות ל-3 סוגים עיקריים:

  • משאבות חלב ידניות אשר יתרונן הוא הנוחות והקומפקטיות שלהן וכך שניתן לקחת אותן איתנו לכל מקום אם יש לנו צורך לשאוב.
  • משאבה חשמלית דו צדדית - עובדת על חשמל. שואבות משני הצדדים באותו זמן, חוסכות זמן מיותר של שאיבה מכל צד. קיימות לחברות לנסינו, אמדה ועוד.
  • משאבת חלב חד צדדית - יתרונה היחיד על פני הדו צדדית הוא כספי. כמובן שמשאבת חלב חשמלית חד צדדית היא זולה יותר מהדו-צדדית.

17 מוצר(ים)

באתר פארמה פלוס תוכלו למצוא מגוון חברות המשווקות משאבות חלב מומלצת במחירים נוחים ומשתלמים, כגון חברות אמדה AMEDA, לנסינו, מאמ MAM, אוונט ונוביטה

משאבות חלב נועדו על מנת לאפשר לאישה מניקה לשאוב חלב אם ולתת אותו אחר כך בבקבוק לתינוק על מנת לשמור על תזונת חלב אם גם ללא הנקה ישירה.

חלב אם שאוב יכול להיות מאוחסן במקרר למספר שעות או בפריזר לזמן בלתי מוגבל.

בשוק הפארמים והרשתות לאם ולתינוק קיימות מגוון משאבות חלב. נוכל לחלק את סוגי המשאבות ל-3 סוגים עיקריים:
  1. משאבות חלב ידניות. צריכים ללחוץ ידנית על מנת לשאוב. כל משאבות אלו הן כמובן חד צדדיות, כל פעם יש לשאוב שד בנפרד. היתרון במשאבות אלו הוא שהן קומפקטיות ונוחות לשימוש בחוץ, למשל אם אנו רוצות ללכת לאירוע או לעבודה או לכל מקום אחר ושנוכל לשאוב לפי הצורך. משאבות אלו קיימות באתר פארמה פלוס במגוון חברות ובמחירים נוחים. למשל משאבות ידניות של חברות לנסינו, נוביטה, אמדה, מאמ ועוד.
  2. משאבת חלב חשמלית חד צדדית - היתרון שלה על פני הדו צדדית הוא כמובן המחיר. עובדת על חשמל ולא על סוללות. משאבה זו נצמדת לשד ופשוט לוחצים על כפתור ומתחילה שאיבה אוטומטית. ניתן כמובן לשלוט במהירות השאיבה.
  3. משאבת חלב חשמלית דו צדדית - יתרונה הברור הוא הזמן שהיא חוסכת. נוכל לשאוב משני הצדדים באותו הזמן. משאבות חלב דו צדדיות הקיימות באתר הן של חברת אמדה פינס / לקטליין וחברת לנסינו.

בעזרת שאיבה של חלב אם אנו האמהות יכולות להנות ממספר יתרונות גם אם בחרנו בהנקה מלאה ללא פורמולה:

  • בן הזוג יכול להשתתף בהאכלת התינוק בעזרת מכשיר שאיבת חלב
  • בעזרת משאבת חלב חשמלית לחלב אם, נוכל לישון מספר שעות רציפות ולתת גם למטפלים האחרים של התינוק להאכיל אותו
  • נוכל לשמור חלב שאוב לתקופות בהן יהיה פחות חלב/ לא נוכל להניק
  • נוכל לשאוב ולזרוק את החלב במקרים של גודש או במקרים שאנו חוששות שחומרים כגון אלכוהול עברו לחלב.
 
חברת אמדה AMEDA מציעה את האופציה לקנות ערכת אביזרים מלאה למשאבת חלב דו צדדית וחד צדדית. הערכה כוללת את כל האביזרים של המשאבה (בקבוקים, שסתומים, צינורית, דיאפרגמה ועוד) חוץ מהגוף החשמלי שלה, כך שניתן להעביר את המשאבה בין נשים או למשל להשתמש בילד הראשון ולאחר מכן לאחסן אותה ואז להשתמש גם בילד השני.
 
באתר פארמה פלוס תוכלו למצוא את כל החברות והמוצרים המיועדים לשאיבת חלב אם ולאחסון חלב אם במחירי מבצע נוחים ומשתלמים. הכנסו והזמינו אונליין.

מידע נוסף על משאבות חלב:

משאבות חלב מומלצות באתר להניק