נשכנים

אם את מחפשת נשכן מומלץ לתינוק שלך, כאן בקגורייה זו תוכלי למצוא מגוון נשכנים מומלצים של מיטב החברות.

האם התינוק שלכם זקוק לנשכן?

 

לא כל התינוקות זקוקים לנשכניםלמרות שהם עוזרים להקל על כאבי התפרצות השן.

 

נשכנים לתינוקות עוזרים להרגיע את החניכיים הנפוחות של התינוקות כאשר מתחיל תהליך בקיעת שיניים. לעיסה יכולה לספק נוחות מסוימת לתינוק, אך ישנן סיבות רבות אחרות לכך שתינוקות אוהבים להכניס נשכנים לפה כדי ללעוס. תינוקות בדרך כלל מנסים להכניס לפה כל מה שהם יכולים לשים עליהם יד (חלקם עלולים להיות מסוכנים) בגיל צעיר. זה מעודד את התינוק להזיז את לשונו בתוך פיו. זה עוזר להם להיות מודעים לפה שלהם ולחזק את שרירי הפנים, כמו גם לסייע בהפקת דיבור.

 טיפים לרכישת נשכנים:

 ניתן להשיג בשוק נשכנים העשויות מגומי, סיליקון, פלסטיק או עץ. הם באים בצורות שונות, צבעים, גדלים ומרקמים. הם עשויים בדרך באופן שקל עבור התינוק להחזיק. מומלץ לקנות צעצועים המיועדים במיוחד לשיניים. יש להימנע מנשכנים מלאות נוזלים או בעלות חפצים פלסטיים העלולים להישבר, לגרום לפציעה או לחנק. הנשכנים צריכות להיות ללא ביספנול  מכיוון שכימיקלים אלה עלולים להזיק לתינוק. מספר נשכנים מתוייגים כלא רעילים אך עדיין מכילות ביספנול A. לפיכך, ההורים צריכים להיות זהירים בעת רכישת הנשכנים. הם גם צריכים להכיל גם פיגמנטים לא רעילים.

 ניקוי הנשכן:

 יש לנקות נשכנים באופן קבוע ואין לחלוק אותן בין תינוקות. ניתן לשטוף את הנשכן במים וסבון או לשטוף אותו במדיח הכלים מדי יום. ניתן לחטא נשכנים באמצעות מגבונים במהלך היום.