קרם לילה

27 מוצר(ים)

כאן תוכלו למצוא קרם לילה מומלץ של מיטב החברות מותגים מובילים:

סבוקלםוישילה רוש פוזה

אדרמה | מורז | קמדיס | ד"ר עור | שביט | ג'נסיס

 שולקייזר | נטורל פורמולה | פיטו 


 

האם את באמת צריכה קרם לילה נפרד?

 

זה כמעט נתון שלרובנו יש שני קרמי לחות נפרדים ליום ולילה. לעתים קרובות אנו פונים לקרם הלחות בשעות היום כדי להעניק לחות, להבהיר, לשמן ולהחליק את עורנו, וקרמי הלילה שלנו עבים יותר, קרמיים יותר ונוטים להרגיש קצת יותר מרגיעים על עורנו.

 נשאלת השאלה: האם אנחנו באמת צריכות קרם לילה נפרד? התשובה היא כן-ולא. 

 בעוד שאנשים מסוימים עשויים ליהנות גם מקרם לחות בשעות היום וגם מהלילה, יתכן שזה לא צעד הכרחי עבור כולם. אם את זקוקה לקרם לילה או לא באמת תלוי במה שאת מחפשת בקרם לחות ובצרכי טיפוח העור הכוללים שלך.

כיצד לבחור את קרם הגנה הטוב ביותר עבור העור שלך

לפעמים זה נראה כמו קרם לילה הוא גימיק שיווקי, אבל לעור שלנו, כמו שאר הגוף שלנו, יש קצב יממה משלו. זה אומר שהעור שלנו מתפקד בצורה שונה בשעות היום והלילה, ולכן יש לו צרכים שונים.

כפי שמתברר, העור שלנו עובד קשה, גם ביום וגם בלילה. במהלך היום העור שלנו מתפקד כדי להגן עלינו מפני קרינה אולטרה סגולה ונזקים סביבתיים אחרים. הוא מייצר יותר חלב, המכיל נוגדי חמצון, במיוחד כאשר השמש בשיאה. בלילה העור שלנו נמצא בשלב השחזור וההתחדשות שלו. מיקרו-סירקולציה עולה, ייצור החלב יורד והעור שלך נוטה יותר לאובדן מים טרנס-אפידרמלי.

מה עושה קרם לחות בשעות היום?

באופן אידיאלי, קרם הלחות שלך בשעות היום צריך לכלול ויטמינים, מינרלים ותרכובות אחרות שאת צריכה כדי להדוף ביעילות את ההתקפה היומית על העור שלך. הגנה נוגדת חמצון והידרציה הם המפתח, ולכן בנוסף למרכיבים כמו ניאצינאמיד וחומצה היאלורונית,  את רוצה לכלול גם נוגדי חמצון כמו ויטמין סי, פוליפנולים וקרוטנואידים כדי לעזור לעור שלך להגן על עצמו במאבק נגד הנזק של רדיקלים חופשיים. כמו כן, חפשי מרכיבים בעלי יתרונות אנטי דלקתיים להרגעת העור.

 בנוסף למרכיבים המגנים על העור שלך, קרם היום שלך צריך להיות גם קל מספיק במרקם כדי להיראות טוב ולהרגיש בנוח מתחת לאיפור שלך. וכמובן, עם מקדם הגנה.

מה עושה קרם לילה?

בזמן שאת ישנה, העור שלך עובד קשה. הלילה הוא הזמן לתיקון, חידוש ושיקום. לכן, הגיוני להשתמש בקרם לילה שנוסח במיוחד כדי להקל על התהליך.

 במהלך הלילה, חפשי קרם לחות עשיר יותר במרקם וכזה שנועל לחות, או קרם לילה לעור שמן. מכיוון שהרבה חומרים פעילים כמו רטינואידים וחומצות פילינג הם רגישים לאור, עליך להשתמש בהם רק בלילה. ובעוד שנוגדי חמצון ומרכיבים אנטי דלקתיים מסייעים בהגנה על העור במהלך היום, בלילה הם פועלים לשיקום העור שלך.

 

האם את זקוקה לקרם לחות נפרד בשעות היום והלילה?

כדי לשמור על דברים פשוטים, אולי עדיף לחשוב על זה כך: קרם הלחות שלך בשעות היום צריך להיות ממוקד בהגנה, ושגרת הלילה שלך צריכה להיות ממוקדת בתיקון.

 בסופו של דבר, עליכן להשתמש בקרם לילה שנוסח במיוחד ככזה מכיוון שלעורכן צרכים שונים בלילה.

 עם זאת, אם את מעדיפה לייעל את שגרת טיפוח העור שלך ולצמצם את מספר המוצרים שבהם את משתמשת (וגם, את הכסף שאת מבזבזת), עדיף לבחור קרם שעושה הכל ביחד. מה זה אומר? בחרי בקרם לחות עם מקדם הגנה. בדרך זו, הוא מושלם לשימוש בשעות היום (והגנה), והוא בסדר כקרם לחות לילי מכיוון שאין שום נזק בשימוש במקדם הגנה למשך הלילה.