צבע שיער

14 מוצר(ים)

בקטגורייה זו ניתן למצוא צבע שטיפה לשיער, לאלו שמחפשים איפה אפשר לקנות צבע לשיער / צבע לשיער מומלץ, עם משלוחים.

צבעי שיער מומלצים של מיטב החברות וגם ערכת צביעה לבית או שטיפת צבע לשיער.

***

מתאים גם למי שמחפשת:

- צבע לשיער חום בהיר

- צבע שיער קבוע

- צבע שיער ביתי מומלץ

 

כל מה שרצית לדעת על צבע שיער - טיפים לצביעת השיער שלך
צביעת שיער היא תהליך מורכב הכולל יותר ממריחת חומר צביעה לשיערך, לתת לו לשבת ואז לשטוף אותו. לטובתך, סיפקנו את המידע הבא כדי לעזור לך להבין כמה מהמורכבויות הללו. ככל שתביני יותר, כך יהיה קל יותר להתאים אישית נוסחה העונה בצורה הטובה ביותר על צרכי צבע השיער שלך.

 

1. טבעו של צבע השיער

האם שמת לב אי פעם איך צבע השיער שלך יכול להיראות אחרת בבית, בעבודה או בחוץ? מכיוון שצבע הוא השתקפות של אור, צבע השיער ישקף את צבעי הרקע של הסביבה שמסביב.

עצה: כאשר את מתחילה להשוות דוגמיות צבע שיער כדי לבחור צבע חדש או כדי להתאים את צבע השיער הקיים שלך, כדאי לעשות זאת בחדר מואר היטב עם קירות לבנים, בחוץ באור יום, ו/או במגוון של חדרים מוארים היטב. זה יעזור לך להתאים במדויק ולבחור את בחירת הצבע שלך כך שתהיי מרוצה מהתוצאות של צבע השיער המותאם אישית שלך לנוסחה.

 

2. צביעת שיער מלאכותית

באופן כללי, צביעת שיער היא פשוט יישום של פיגמנטים צבעוניים מלאכותיים לשינוי צבע שיערך. ישנם ארבעה סוגים של צבע שיער: זמני, חצי קבוע, דמי קבוע וקבוע.

 

זמני: צבע זמני יכתים או יצפה את החלק החיצוני של פיר השיער, וכפי שהשם מרמז, הוא יישטף בשמפו אחד או שניים. אנו משתמשים בצביעה זמנית בשמפו ובמרככים המותאמים אישית שלנו כדי לשמור או לרענן את צבע השיער שלך בין טיפולי צבע רגילים.
חצי קבוע: כמו צביעה זמנית, צביעה חצי קבועה היא אפשרות לטווח קצר שיכולה להוסיף עומק רב יותר לשיער. הוא מספק תערובת קלה עם הצבע הקיים, אך עשוי שלא לכסות היטב את הצבע הקיים. צביעת שיער חצי קבועה תימשך הרבה יותר זמן מאשר צביעה זמנית, אך נשטפת בין ארבעה לשישה חפיפות עם שמפו.
דמי-קבוע: סוג זה של צביעה נועד להפקיד צבע לשינויים עדינים, אך לא יבהיר את השיער. צבע דמי-קבוע יספק כיסוי מסוים למישהי עם אחוז קטן של אפור, אך יתכן שהוא לא יציע כיסוי מלא למישהי עם שיער בינוני עד אפור בעיקר. כאשר צובעים את שיערך בצבע דמי-קבוע, הוא יחזיק מעמד ארבעה עד שישה שבועות.
צביעה קבועה: צביעת השיער שלך עם צבע שיער קבוע בדרך כלל מקבל את התוצאות הטובות ביותר. הוא גם עמיד ביותר עם כיסוי שנמשך חמישה עד שישה שבועות.
3. שינוי שיער צבעוני בעבר לצבע בהיר יותר

קשה להתאים שיער צבעוני לפני שהוא נשטף לחלוטין. לדוגמא: אדם שצובע את שיערו חום בשבוע אחד, לא יכול פשוט להשתמש בצבע שיער אחר כדי לשנות אותו לבלונד בשבוע הבא. כדי לעשות זאת באופן משמעותי עלולה לגרום נזק לשיער, ולייצר פיגמנטציה צבע לא רצויה. אם שינוי צבע שיער כזה הוא הרצוי, אנו ממליצים ללכת לספר.

 

4. החזרת שיער צבעוני לצבעו הטבעי (או כהה יותר)

קשה להתאים שיער צבעוני לאחרונה לפני שהוא נשטף לחלוטין. לדוגמא: אם אדם צובע את שיערו בלונדיני ורוצה לחזור לצבעו הטבעי (או כהה יותר), יש לפיגמנטציה מראש של השיער. אם שינוי צבע שיער כזה הוא הרצוי, כדאי ללכת לספר.

 

5. להיפטר מכתמים סביב קו השיער

יישום זהיר של נוסחת צביעת שיער הוא בדרך כלל הדרך הטובה ביותר להימנע מכתמי צבע על קו השיער. עם זאת, בהתאם לסוג הצבע (בהיר או כהה) ונפח, לפעמים כתמים הם בלתי נמנעים, אפילו במספרות הטובות ביותר. כדי למנוע הפרעה פוטנציאלית לתהליך צביעת השיער, אנו ממליצים שלא להשתמש בזלין או בכל קרם אחר לפני צביעת שיערך. במקום זאת, כאשר תהליך צביעת השיער שלך הושלם, אנו ממליצים לעסות מים לתוך הצבע על השיער שלך, ולקחת את הזמן הזה כדי לנקות את קו השיער שלך בצורה הטובה ביותר האפשרית. זה אמור להסיר את רוב הכתמים. אם הכתמים נמשכים, את יכולה להשתמש במסיר כתמים מוכן הזמין דרך צבע השיער.