ספריי לשיער

9 מוצר(ים)

ספריי לשיער 101: הנה כל מה שאת צריכה לדעת על תרסיסי שיער והטובים ביותר לשימוש

 

ספריי לשיער הופיע לראשונה  בסצנת היופי ב -1940 ומאז היה קבוע ברוב שגרות טיפוח שיער. החל מהשמירה על התלתלים שלך מפותלים, וכלה בהחזקת השיער שלך, מוצרי ספריי שיער הוכיחו שהם עוזרים לנשים  להתהדר בתסרוקות הרצויות להן. אם את חוששת שתרסיסי שיער פולימריים ש קשים לשטיפה הם האפשרויות היחידות הקיימות, יש לנו חדשות בשבילך. תרסיסי השיער המשמשים כיום עברו מספר שינויים בנוסחה, ומוצר השיער המתקבל עדין אך חזק מספיק בכדי להעניק לך תסרוקות מקצועיות תוך מתן "מנעולים" לאחיזה טבעית וברק מדהים.

 

תרסיסי שיער הם תוספת מצוינת לארסנל טיפוח השיער שלך, אך חשוב יותר למצוא את המתאים שמתאים לסוג השיער שלך. אם את מתקשה למצוא את האחד הנכון, אנחנו כאן כדי לעזור.

 

מהו תרסיס שיער?

תרסיס שיער מכיל תערובת של מרכיבי אחיזה, שתוכלו לרסס על לתסרוקות ארוכות הטווח שלכם. מלבד להציע אחיזה לאורך כל היום, זה גם מוסיף נפח לשיער שלך.

 

ישנם שני סוגים של ספריי שיער: תרסיס ולא תרסיס. תרסיס שיער  מציעים יישום אפילו יותר נפוץ. ואילו תרסיסי השיער שאינם אירוסול משתמשים בפעולת משאבה המציעה תרסיס ממוקד יותר. כמו כן, ספריי שיער שאינם אירוסול מכילים יותר מים ופחות אלכוהול מהראשון.

 

איך ספריי שיער עובד?

תרסיסי שיער נוצרים באמצעות פולימרים היוצרים בעצם רשת שיער בלתי נראית כאשר את מרססת אותו על שיערך. הוא מצפה את השערות שלך בסרט קל ומחבר סיבי שיער בודדים בכל מקום בו הם נוגעים. לאחר מכן ספריי השיער מייבש את הצמתים והפולימרים נקשרים ומחזיקים את שיערך במקומו. בניגוד לתרסיסי השיער הנוקשים ששימשו בעבר, אלה המשמשים כיום עברו דרך ארוכה ומספקים שיער רך ויפה עם הרבה תנועה טבעית.

 

כדי שריסוס השיער יעבוד ביעילות, עלייך לדעת כיצד להשתמש בו. רוב האנשים מניחים שעליך להשתמש בתרסיס השיער קרוב לשורשים שלך כדי להשיג את התוצאות הרצויות. עם זאת, ריסוסו קרוב מדי לשורשים עשוי להרוות את שיערך ולגרום לו להיראות שמנוני. לכן, החזיקי את הבקבוק במרחק של לפחות 15 סנטימטרים מהראש בזמן הריסוס, לאחיזה טובה יותר.

 

מדוע כדאי להשתמש בספריי שיער?

תרסיסי שיער ששימשו בדור הקודם / מבוגר היו כבדים ונזקקו לעבודה קשה רבה בשטיפה משיערך. אבל הנוסחאות החדשות והקלות יותר שונות. הם מספקים אחיזה איתנה ורכות מבלי להשאיר שאריות או מתקלף על קרקפת. תרסיס השיער של רב החברות הקיימות היום בשוק, מעניק לשיערך אחיזה ניתנת להברשה ומאפשר לך להחליק את אצבעותיך ללא מאמץ דרכו. רססי אותו באופן שווה על השיער שלכם.

 ספריי לשיער שימושי כאשר אין לך יום שיער טוב. עצבי את התסרוקת שלך עם ספריי השיער של מיטב המותגים.