מדיניות משלוחים | Shipping Policy

 דואר רשום 

בקנייה בין 0 - 40 ש"ח - 32 ש"ח

בקנייה בין 40 - 150 ש"ח - 27 ש"ח

בקנייה בין 150 - 400 ש"ח - 21 ש"ח

חינם בקנייה מעל 400 ש"ח

שליח עד הבית או המשרד - לכל הארץ מלבד אילת

 

בקנייה בין 0 - 40 ש"ח - 43 ש"ח

בקנייה בין 40 - 150 ש"ח - 35 ש"ח

בקנייה בין 150 - 500 ש"ח - 28 ש"ח

שליח חינם בקנייה מעל 500 ש"ח

* משלוח עם שליח לאילת אפשרי בעלות של 60 שח, צרו איתנו קשר בוואטסאפ להדרכה כיצד לבצע משלוח זה

** תרופות לא נשלחות ונמכרות באיסוף עצמי בלבד!

 זמן אספקה עם שליח / איסוף / דואר הוא עד 21 ימי עסקים (רב המוחלט של ההזמנות מגיעות תוך יומיים עד חמישה, אך מכיון שקיימים מקרים שבהם אנו נדרשים להשלים מלאי של הכמות שהוזמנה, או שמדובר במשלוח לאיזור מרוחק, אנחנו לא מתחייבים מראש לזמנים קצרים יותר. ניתן לברר מולנו מצב מלאי כדי לקבל אומדן יותר מדוייק)

במידה ובחרתם בשליח, השליח יצור קשר  לתיאום המסירה. בהתאם לחוק ההובלות החדש (2019) באפשרותכם לדרוש מהשליח הגעה בחלון שעות שלא יעלה על שעתיים. בנוסף, באפשרותכם לדרוש תיאום משלוח ליום אחר במידה ואין באפשרותכם להיות זמינים לקבלת המשלוח ביום יצירת הקשר הראשוני על ידי השליח.


  איסוף עצמי

ישנה אפשרות של איסוף עצמי מבית מרקחת טל שחר, רחוב שלום אש 9 תל אביב - חניה חופשית במקום. שימו לב: יש להגיע לאיסוף עצמי רק לאחר קבלת מייל שההזמנה מוכנה לאיסוף בבית המרקחת. לחילופין ניתן להתקשר אלינו לברר שהמוצר במלאי ובכמות הרצויה. המחירים באתר תקפים להזמנות דרך האתר בלבד. הבית מרקחת פועל בימי א' - ה' בין השעות 09:30 - 19:00 וביום ו' בין השעות 09:00 - 14:30

 

שליח אקספרס תוך שעה בתל אביב והסביבה

 

אנו לא מציעים שירות משלוחים אקספרס, אולם ניתן להזמין אלינו מונית באפליקציה של GETT או ינגו כדי לאסוף אליכם את המשלוח מבית המרקחת. פשוט הורידו את האפליקציה והזינו בכתובת המוצא "שלום אש 9, תל אביב, בית מרקחת טל שחר". מבדיקה שלנו המחיר באיזור ת"א-ר"ג גבעתיים נע באיזור ה-50 ש"ח. לפני כן, יש לוודא זמינות מולנו ואז לבצע הזמנה באתר, לסמן איסוף עצמי ולחכות לאישור שהחבילה מוכנה למסירה.

 

לצפייה בכל המותגים ->