סכיני גילוח

36 מוצר(ים)

מידע נוסף על סכיני גילוח וסכין גילוח מומלץ לגבר

האדם הממוצע יתגלח אלפי פעמים במהלך חייו. כשהם צעירים, אולי בזמן שהם צופים באח, אבא או סבא מתגלחים, בנים מצפים לעתים קרובות ליום בו גם הם יכלו להתגלח כמו מבוגר. בתחילה, כאשר מגיע לגיל, כמו שיש רישיון נהיגה, זה כיף. אבל אתה מבוגר עכשיו, והכיף נשחק במהירות. כמו להישלח לריצת חלב לסופרמרקט, או להיתקע בתנועה, הגילוח הופך בהכרח למטלה שמוסיפה שגרה נוספת לבוקר קדחתני.

 

אבל האם זה משנה כמה להבים יש בתער שלך? האם 6 להבים או יותר פירושם גילוח טוב יותר בהשוואה לתער בעל להב יחיד? התשובה עשויה להפתיע אותך. סכיני גילוח, בדומה לקרמי גילוח, מגיעים במגוון רחב. סכיני גילוח  עם קצוות ישרים ופיפיות פיפיות עדיין נמכרים אך אינם משווקים באופן נרחב כמו עמיתיהם. עבור חלק, גילוח הוא צורת אמנות: המרדף אחר השגת הגילוח הקרוב ביותר ללא גירוי, צריבת גילוח, שערות צומחות, וחשוב מכך, הימנעות מהפנים שלך נראות כאילו עברו מטחנת בשר!

 

למה יותר להבים בסכיני הגילוח / סכין גילוח רב פעמי?

 הקצה הישר היה כלי הגילוח המנוסה במשך זמן מה. להב יחיד הציע זוויות מרובות לחיתוך שיער פנים. בעוד פרימיטיבי, הגילוח שהושג היה, ועדיין הוא, אחד הטובים ביותר שאדם יכול לקבל. הטכניקה הדרושה להשגת הגילוח המושלם עם קצה ישר הייתה חשובה לא פחות מאשר להב מחודד. המטרה לכל גילוח היא לקבל פנים נקיות וחלקות כמשי, מבלי להיראות כאילו טיפסת דרך תיל דוקרני.

 

ג 'ילט הייתה חלוצה בלהב הבטיחות החד פעמי  בשנת 1901. הוא נמכר היטב במשך כמעט 20 שנה, בין השאר בגלל חוזה ממשלתי לספק אותו לכוחות אמריקאים במהלך מלחמת העולם השנייה. כאשר פג תוקפו של הפטנט עליו, מתחרים רבים החלו למלא את המדפים בגרסאות משלהם, בעוד שג 'ילט ויתרה אט אט על נתח שוק ורווחים. כדי להתמודד עם זה, ג 'ילט הציגה אז סכין גילוח עם 2 להבים, והחליפה או שדרגה את סכין הגילוח לפי הצורך על מנת להקדים את התחרות. הכנסת סכיני גילוח בעלי 2 ו -3 להבים חייבה את הצורך של הצרכנים לקנות מחסניות חלופיות, שנמכרו כמובן על ידי ג 'ילט. עם יותר תחרות ודורות חדשים של להבים הגיעו תכונות נוספות, כגון רצועות סיכה, קצוות נוחות, ועוד.

 

האם יש יתרון ללהבים נוספים?

 

אם 1 להב הוא טוב, אז שיש 2 או יותר צריך להיות אפילו טוב יותר, נכון? לא בהכרח. על מנת להשיג גילוח קרוב, סכין הגילוח או סכיני גילוח בזול צריכים לחתוך את השיער מתחת לפני השטח של העור.  להב יחיד יכול להשיג זאת באמצעות מגוון רחב של זוויות כדי להחליק על הפנים, אך סכין גילוח בעל להב כפול משיג זאת על ידי בעל להב קהה המחבר את זקיק השיער, מושך אותו כלפי מעלה מעט כל כך כך שהלהב השני יכול לבצע את החיתוך. עם 3 להבים, הראשון והשני להבי לעבוד את אותו כמו 2-להב תער, אבל השלישי להב למעשה מבצע לנקות החובה, להבטיח שום דבר הוא החמיץ. ככל שמתווספים יותר ויותר להבים, הם בעצם חוזרים על פעולות הלהב הראשוני והמשני. על ידי ריצה מתמשכת של הלהבים על פני הפנים, קיימת אפשרות מוגברת לשריפת גילוח, גירוי בעור, חתכים, והכי גרוע מכל, שיער חודר.

 

רופאי עור רבים ממליצים לדבוק בתער חד-פעמי, כפול או משולש. חתכים שכיחים יותר עם סכיני גילוח מרובי להבים, מכיוון שהם דוחפים כלפי מטה על העור, ובעצם גורמים לגבעה קלה קדימה של הלהב. להבים נוספים פירושם פחות גמישות או קווי מתאר של הלהב.

 

איך משיגים את הגילוח המושלם?

 

בעולם אידיאלי, שיער פנים יהיה בעובי זהה. זה יגדל באותו כיוון, ומאפשר גילוח מהיר אך ללא דם. עם זאת, שערות צומחות בכיוונים שונים ובעוביים וסוגים שונים. יש שערות דקות, שערות עבות, שערות מתולתלות וישרות ושערות צומחות דו כיווניות. המפתח לגילוח מוצלח הוא סבלנות והכנה. עדיף להתגלח במהלך או אחרי מקלחת, אבל אם הזמן אינו מאפשר, אתה עדיין יכול להשיג גילוח מושלם.

 

יש להתיז מים חמים בעדינות על הפנים. מים מסייעים בריכוך השערות ומשמשים גם כחומר סיכה נוסף בשילוב עם קרם הגילוח שלך. בעת ההשימוש בקרם גילוח,; יש למרוח כמות דקה כדי לאפשר את הקרם להקציף  באופן מלא. חשוב להשתמש במשיכות קצרות של התער ולשטוף היטב את התער. על ידי שמירה על התער רטוב, הוא יחליק ללא מאמץ על פני העור. בסיום הגילוח, מריחת אפטרשייב מספקת הקלה על העור. אפטרשייב מורכב מחומרים אנטיבקטריאליים המסייעים למנוע נקבוביות סתומות וזיהום. אפטרשייב כולל גם חומרי חיטוי המסייעים בניקוי הזקיקים ותאי העור, הסרת אבק וכימיקלים העלולים לגרום לעור להיראות עמום, תוך מתן ריח נקי ונעים. גילוח כל יומיים ימזער חתכים ושערות חודרניות,במיוחד כאשר הוא נושא כלפי מטה עם סכין גילוח חד, כפול או אפילו משולש. ודא כי סכין הגילוח מוחלף כל 5 עד 6 גילוחים או כאשר התער עצמו נראה כבר לא חד. להבים נוספים לא יגרמו לגילוח טוב יותר; פחות להבים עם תכנון נכון והכנה יהיו.

למידע נוסף:

כתבה על סכיני גילוח בגלובס