שטיפות אינטימית ומוצרים טיפוליים

34 מוצר(ים)

מידע נוסף על שטיפה אינטימית מומלצת.

כתבה על שטיפה אינטימית בפארם נט

אם חיפשת שטיפה אינטימית טיפולית או גל וגינלי, בקטגורייה זו תוכלי למצוא מגוון רחב של שטיפות אינטימיות + שטיפה וגינלית של מיטב החברות וגם ערכה לשטיפה אינטימית, ובנוסף סבון לפות.

 

שימוש בשטיפה אינטימית: כל מה שאת צריכה לדעת על שטיפה אינטימית / שטיפה נרתיקית

שמרי על האיזורים האינטימיים שלך עם שטיפה אינטימית.

בנות מדברות על מוצרי היופי האחרונים לפנים ולגוף אך לא רבות דנות בהיגיינה האינטימית. חשוב מאוד לשמור על היגיינה אישית ואינטימית לא רק כדי להישאר נקיות ולהרגיש רעננות, אלא גם למנוע זיהומים, ריח רע, גירוי, גירוד וסכנות בריאותיות אחרות. באופן מסורתי, סבון ומים משמשים לניקוי האזורים האינטימיים. השימוש בסבון לשטיפת האזור האינטימי שלך אינו מומלץ מכיוון שהוא משבש את פלורת הנרתיק הטבעית, אשר בתורו תאפשר לחיידקים המזיקים לצמוח במהירות. סבון מיוצר לשמירה על רמת החומציות של העור. רמת החומציות של העור שלך היא 5.5 ואילו רמת החומציות הנרתיקית שלך היא בין 3.8 ל -4.5, כך ששימוש בסבון ישנה את רמת החומציות של הנרתיק. שטיפת האזור האינטימי שלך במים חמים בלבד מוצעת על ידי הרופא, אך אם את חושבת שאת זקוקה לחומר ניקוי, נסי לשטוף עם שטיפה אינטימית. כיום, ישנם מספר סוגים של שטיפות אינטימיות זמינות בשוק לנשים. נשים רבות סקרניות לגבי מוצרים אלה ויש להן שאלות כיצד להשתמש בהן. המשיכי לקרוא כדי להבין את השימוש בשטיפה אינטימית.

 

מהי שטיפה אינטימית?

שטיפה אינטימית היא פיתרון שנוסח במיוחד עבור נשים לניקוי האזורים האינטימיים.  את יכולה לקנות אותה בכל בית מרקחת ללא מרשם רופא

 

מי יכולה להשתמש בשטיפה אינטימית?

כל הנשים יכולות להשתמש בשטיפה אינטימית. זה בטוח לשימוש על ידי מי שחווה גירוי, גירוד, יובש וזיהום. את יכולה גם להשתמש בה במהלך ההריון ומחזור. מומלץ להשתמש בשטיפה אינטימית במקום ג 'ל רחצה או סבון.

 

למה להשתמש בשטיפה אינטימית?

שטיפה אינטימית מסייעת באיזון רמת החומציות בנרתיק, מה שבתורו מסייע במניעת גירוד וזיהום חיידקי באזור הנרתיק. זה גם תומך בצמיחה של חיידקים טובים, לקטובצילוס, אשר חשוב עבור נרתיק בריא

 

כיצד להשתמש בשטיפה אינטימית / חומרי שטיפה לנרתיק?

קחי כמות קטנה של השטיפה ביד שלך והחילי אותה על החלק החיצוני של אזור הנרתיק במהלך השימוש בשירותים או מקלחת. החילי אותה בעדינות ולאחר מכן שטפי אותו עם מים נקיים. יבשי את האזור במגבת נקייה. את יכולה להשתמש בשטיפה אינטימית כל יום אך כדאי להשתמש במוצר עדין המכיל מרכיבים טבעיים.

 

שטיפות אינטימיות אלה קלות לשימוש היגייניות. האזורים האינטימיים שלך זקוקים גם לטיפול מסוים, נסי לשטוף אינטימי במקום להשתמש בסבון או ג 'ל רחצה.

בנוסף, בקטגורייה זו תוכלי למצוא שמנים ליובש בנרתיק.