מברשות חשמליות

14 מוצר(ים)

ברוכים הבאים למחלקת מברשות השיניים החשמליות של פארמה פלוס. מחיר מברשת שיניים חשמלית נע בין 60 ל-600 ש"ח. תגיות: מברשת שיניים חשמלית המלצה

כאן תוכלו למצוא גם ראשים למברשת שיניים חשמלית oral b.

קריאה נוספת:

מדריך לרכישת מברשות שיניים חשמליות

מברשת שיניים חשמלית בויקיפדיה

 מה לחפש בעת רכישת מברשת שיניים חשמלית - טיפים מרופאי שיניים

 

   אתם בטח תוהים אם עכשיו זה הזמן להשקיע במברשת שיניים חשמלית. אחרי הכל, אם יש מוצר טיפוח אישי אחד שחובה שיהיה בכל בית, זו מברשת שיניים. האגודה האמריקאית לרפואת שיניים (ADA) ממליצה לצחצח שיניים פעמיים ביום, במשך שתי דקות בכל פעם, כדי להסיר חלקיקי פלאק ומזון בין השיניים ומתחת לקו החניכיים. זה עוזר למנוע ריקבון שיניים ולשמור על הפה שלך בריא.

רופאי השיניים גם ממליצים להחליף את מברשת השיניים שלך כל שלושה עד ארבעה חודשים - או לעתים קרובות יותר אם הזיפים פרומים. כמובן, מברשות שיניים ידניות רגילות פועלות היטב כאשר אתם משתמשים בטכניקת צחצוח נכונה, אבל יש אנשים שמעדיפים להשתמש במברשת שיניים חשמלית. למעשה, מברשות שיניים חשמליות עשויות להיות קלות יותר לשימוש עבור אנשים שיש להם בעיות מיומנות - כמו קשישים, אנשים עם מוגבלויות או ילדים - או אלה שיש להם מכשירי שיניים, כמו גשר.

בנוסף, כאשר נעשה שימוש נכון, מברשת שיניים חשמלית יכולה לגרום לך להרגיש כאילו היית ממש עכשיו אצל השיננית שלך והיה לך ניקוי שיניים מקצועי. סקירת הספרות מראה כי מברשות שיניים חשמליות מעט טובות יותר בהסרת פלאק וחיידקים מאשר מברשות שיניים ידניות, (אם כי המחברים ציינו כי איכות המחקרים הכלולים הייתה "מתונה")

 אז אם אתם חושבים להחליף את מברשת השיניים הידנית הרגילה שלכם במברשת שיניים חשמלית, הגעתם למקום הנכון. עם זאת, כמות הבחירה העצומה יכולה להפוך את חויית הרכישה של מברשת חדשה למבלבלת. קח סוגי תנועות ראש, למשל - יש לך מצד לצד, תנודות נגד, תנודות סיבוב, מעגלי... כדי לעזור לך לצמצם את הרשימה, גילינו אילו תכונות מומחים חושבים שעליך לחפש על ידי שיחה עם האנשים שמכירים שיניים טוב יותר מכל אחד אחר – רופאי שיניים. בהתבסס על המשוב שלהם, הנה מה שאתה צריך לחפש בעת קניות מברשת שיניים חשמלית.

קריטריונים להערכת מברשת שיניים חשמלית

 גודל

קודם כל, אל תרכשו מברשת שיניים חשמלית שהיא קטנה מדי או גדולה מדי לפה שלך. בדרך כלל, מברשות שיניים גדולות יותר מקשות על ניקוי יעיל של האזורים שקשה להגיע אליהם כמו מאחורי השיניים הקדמיות התחתונות והשיניים האחוריות העליונות. כדאי ללכת על מברשת שיניים עם ראש עגול או ראש קטן מ 0.5 אינטש. בנוסף, הידית צריכה להיות ארוכה מספיק כדי שתוכל להחזיק אותה בנוחות ביד שלך.

 נוקשות זיפים

כאשר מברשת שיניים מסומנת כ"רכה במיוחד", "רכה", "בינונית" או "קשה", הדבר מתייחס לנוקשות זיפים. כדאי ללכת על מברשת עם זיפים רכים. זיפים קשים יותר יכולים להזיק ולהסיר אמייל ומשטחי שורש.

 תנועה מתנדנדת

ישנם רופאי שיניים אשר נמנעים מכל מברשת שיניים חשמלית שאין לה תנועה מתנדנדת. "זה אומר שהזיפים נעים הלוך ושוב במרחק מסויים כדי להסיר את הפלאק. יש מברשות שיבצעו "ויברציה" אבל זה לא נותן יתרונות נוספים לניקוי.

 טווח הגדרות

זה יתרון גדול אם מברשת השיניים החשמלית שלך יש הגדרות שונות כדי לעזור לך להתאים אישית את המברשת שלך.

 כמה הגדרות חשובות כוללות טימר עצמי, חיישן לחץ, ומגוון של מצבי ניקוי.

 מברשת שיניים חשמלית עם הגדרה לשליטה ברמת הרגישות היא הגדרה חשבוה ביותר.

 עלות תועלת.

 מברשות שיניים   חשמליות זולות יותר מבעבר, ואין צורך להוציא סכומים גדולים. עם זאת, חשוב לבחור חברה איכותית וידועה ולא ללכת על המברשת הזולה ביותר.

 

מותגים מובילים:

ORAL BסנסודייןPARO פארו

ליסטרין | ג'ורדן | אלמקס  אורביטול | ג'נג'ג'לקולגייט | פרודונטקס

 פלאקרס | קורפרוקס | לאסר | דקפינול | אוקסיפרש | מרידול