חגורת גב

30 מוצר(ים)

מחפשים חגורת גב אורתופדית? הגעתם למקום הנכון - בקטגוריית חגורות הגב של אתר פארם פארמה פלוס תוכלו למצוא מגוון ענק של חגורות במחיר סופר משתלם

חגורת גב היא מהמוצרים האורתופדיים השכיחים ביותר. בעיות גב הן שכיחות מאוד ונגרמות ממצבים כמו פריצת דיסק, עומס יתר על שרירי הגב התחתון, לחץ על חוליות הגב ודלקות בעצבי הגב. לעתים גם נתפס לנו הגב כתוצאה מתנועה לא נכונה פתאומית או מפעילות ספורטיבית.

בקטגוריית חגורות הגב של פארמה פלוס תוכלו למצוא סוגים שונים של חגורות גב, חלקן עם צירים להגבלה גדולה יותר של התנועה וחלקן ללא צירים, חגורות גב יפניות, חגורות תמיכה 3 נקודות, חגורות עם תמיכה כפולה ועוד. לרוב מיועדות חגורות גב לתמיכה בגב התחתון. 

על מנת לדעת איזו חגורת גב מתאימה לכם, תוכלו להסתכל בעמוד כל חגורה ולבדוק את יעודה. עם זאת אנו מזכירים כי כדאי להוועץ ברופא אורתופד על מנת להתאים חגורה במיוחד אם מדובר בחגורת גב לאחר ניתוח או פריצת דיסק.

תוכלו למצוא אצלנו את החברות הטובות ביותר למוצרים אורתופדיים וביניהן: אוריאל, בורט, אסא

מחפשים חגורת גב אורתופדית? הגעתם למקום הנכון - בקטגוריית חגורות הגב של אתר פארם  פארמה פלוס תוכלו למצוא מגוון ענק של חגורות במחיר סופר משתלם

מידע נוסף על חגורת גב תחתון מומלצת ועל URIEL BACK SUPPORT:

1. חגורות גב באתר המוסד לבטיחות

2. חגורות גב באתר CCOHS

3. חגורת גב תחתון כללית

מומלץ לבדוק גם את המבחר של חגורת גב שיש בקופ"ח מכבי כמו למשל חגורת גב אורטופדית כללית.

חגורה אורטופדית לגב תחתון היא מוצר מצויין עבור מי שדואג לבריאות הגב שלו, ודרך נוספת לקרוא למוצר זה היא חגורה לגב תחתון או חגורת גב עליון או חגורת גב מייצבת.

- נקרא לפעמים גם מייצב גב או חגורה לכאבי גב תחתון או חגורת תמיכה לגב עליון או חגורת גב מקצועית.