מדרסים ורפידות

35 מוצר(ים)

ברוכים הבאים לקטגוריית מדרסים מומלצים ורפידות של פארמה פלוס! כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של מדרסי ג'ל אורתופדים במחירים משתלמים במיוחד. מחפשים מדרסים שול? אנו מתמחים במדרסים של שול, מדרסים SCHOLL, מדרס ג'ל פורטנה, אוריאל ועוד חברות מובילות. כמה עולה מדרסים? מדרסים - מחיר נע בין 30 ש"ח ל120 ש"ח מחירי מדרסים, תלוי בחברה.

קראו על מדרסים באתר וויקיפדיה

 

מדרסים לכף הרגל

 האדם הממוצע עומד שעות רבות על הרגליים, בין אם בעמידה ממושכת במסגרת העבודה ובין אם בזמן פעילות גופנית. אומרים לנו תמיד שהגוף הבריא צריך להיות בתנועה. שלא כדאי לנו לשבת ללא מעש על הספה. אבל מצד שני עמידה ממושכת וגם ספורט יכולים לגרום לנו לכאבים בכפות הרגליים וגם לכאבים נוסיפם כגון כאבי גב וברכיים אם כף הרגל שלנו דורכת למשך שעות על אספלט.

בנוסף, ישנם אנשים הסובלים מבעיות כרוניות או אקוטיות בכפות הרגליים כגון דורבן (דלקת בעצם הדורבן הנמצאת במרכז עקב כף הרגל) או פלטפוס.

 למען כל אלו קיימים המדרסים והרפידות, מוצרים רבים בשוק אשר נועדו לעזור לנו בתמיכה בכף הרגל כך שנוכל להתנייד ברגל עם מינימום כאבים ובעיות רפואיות שנובעות ממשקל על כף הרגל.

 ומהו בעצם ההבדל בין רפידה למדרס? האמת שההבדל הוא לא מאוד ברור, אך ככלל רפידה היא מוצר פשוט לחלל הנעל בייצור המוני ולא בהתאמה אישית בעוד מדרסים הם יותר מותאמים לבעיות ספציפיות מהם סובל בנאדם וניתן גם לעשות להם התאמה אישית.

 

מהם סוגי המדרסים הקיימים בשוק?

 

 באתרי הפארם אונליין, רשתות הפארם ומכונים אורתופדיים תוכלו למצוא מגוון רחב של רפידות ומדרסים לבלימת זעזועים, לדורבן בכף הרגל, לפלטפוס, מדרסים לעמידה ממושכת, לכאבי ריצה ואפילו למניעת ריח רע בנעל.

 בין החברות המובילות אשר מייצרות את הרפידות והמדרסים ניתן למצוא את חברת אוריאל URIEL אשר מובילה בתחום האורתופדיה, את חברת שול SCHOLL, ואת חברות בורט, פורטונה, אסא יועצים ועוד. אצלן תוכלו למצוא מוצרים מתאימים ואמינים בתחום ובנוסף גם מדרסים לנעלי ספורט (שנקראים גם מדרסי ספורט)