טיפות עיניים

22 מוצר(ים)

קראו עוד על טיפות עיניים מומלצות באתר כללית

המוצרים בקטגורייה זו יכולים להתאים גם למי שמעוניין בטיפות עיניים ללא מרשם או טיפות עיניים לאדמומיות, וגם ג'ל לעיניים יבשות או טיפות ליובש בעיניים ללא מרשם ובנוסף משחות לעיניים.

לפני שקונים טיפות עיניים או משחת עיניים חשוב לזהות את הבעיה. האם אתם סובלים מיובש בעיניים? מגירוי בעיניים? מעיניים אדומות, עייפות וצורבות? לכל בעיה יש את הטיפות המתאימות לה.

אחת הבעיות הכי נפוצות אצל אנשים מבוגרים היא בעיית היובש בעיניים. יובש של העין יכול להיות במצב קל ויכול להיות במצב קשה ואף לפגוע עם הזמן בראייה אם לא מטופל. למזלנו, קיימים סוגים רבים ואיכותיים של טיפות ליובש בעיניים.

למה שכדאי לשים לב בעת רכישת טיפות עיניים ליובש או טיפות נגד עיניים אדומות או טיפות עיניים נגד אלרגיה ללא מרשם או טיפות עיניים לדלקת?

1. מחיר! טווח המחירים של טיפות עיניים ליובש נע מ20-100 שקלים! הטיפות היקרות יותר הן בדר"כ בטכנולוגיות חדישות יותר, מכילות חומרים מתקדמים כמו חומצה היאלורונית וניתנות לאחסון של 3-6 חודשים מהפתיחה. הזולות יותר יהיו לשימוש של 30 יום מפתיחת הבקבוק.

2. לכמה זמן הפתיחה של הבקבוק. בעבר היו קיימים רק בקבוקים אשר טובים לכ-30 יום בלבד לאחר הפתיחה. כיום יש כבר טכנולוגיות מתקדמות ואיתן יש גם סוגים של טיפות שניתנים לאחסון לכ-3 עד 6 חודשים לאחר פתיחה. טיפות כגון סיסטיין, הילו-קומוד ו-ACUAISS ניתנות לשימוש של 3-6 חודש/ים מפתיחה.

3. בקבוק יחיד אל מול בקבוקונים חד-פעמיים. מי שאינו סובל לעתים קרובות מהיובש אבל רוצה שיהיו לו טיפות זמינות יכול למצוא פיתרון בבקבוקונים החד פעמיים. כך לא תצטרכו לשים לב לזמן המותר לשימוש מפתיחה. בכל פעם שתרצו להשתמש תפתחו בקבוקון קטן חד פעמי מתוך האריזה המלאה. בקבוקונים חד פעמיים קיימים בשמות "טירס נטורל פרי TEARS NATURAL FREE", ריפרש טירס REFRESH TEARS, טיפות בפנטן.

בעיה נפוצה נוספת היא אדמומיות וצריבה בעיניים.

הטיפות המיועדות לבעיה זו לרוב מוגדרות כתרופות ללא מרשם רופא אשר ניתן לרכוש אותן בבית המרקחת. חלק מהשמות הפופולריים של טיפות לאדמומיות הן למשל: ויזין VISINE, סטילה STILLA ואזולין של ד"ר פישר.

את כל הסוגים השונים של הטיפות תוכלו למצוא באתר שלנו פארמה פלוס במחירי מבצע נוחים ומשתלמים (כולל טיפות עיניים לילדים ללא מרשם או טיפות עיניים אנטיביוטיות).

סוגים נוספים של טיפות עיניים:

ישנן גם טיפות עיניים שמשמשות אופטומטריסטים ורופאי עיניים בלבד, למשל כדי לבדוק צילינדר או רוחק ראייה יש להשתמש בטיפות עיניים שמרחיבות את האישונים. כאן תוכלו למצוא טיפות מומלצות ליובש בעיניים וגם טיפות לדלקת עיניים. בבית המרקחת עצמו יש טיפות המכילות סינטומיצין.