משחות למריחה על השרירים

כאבי שרירים ומפרקים שכיחים אצל ספורטאים, אנשים הנוטלים תרופות מסויימות הגורמות להתכווצויות שרירים ברגליים, אצל אנשים היושבים בצורה לא נוחה ועוד.
באתר האונליין פארמה פלוס תוכלו למצוא מגוון עצום של משחות חימום וקירור לשרירים תפוסים, קרמים, מדבקות לגב, ספריי קירור לכאבים, תוספי תזונה של מגנזיום לשרירים ועוד והכל במחירים משתלמים וצורת הזמנה נוחה. 
באתר שלנו תוכלו למצוא את מגוון החברות והמוצרים המתאימים לכאבי שרירים ומפרקים כגון:
אייס פאוור ג'ל וספריי, משחת טראומיל של אלטמן -היל, משחת פרסקינדול, מותג דראגון הקיים בספריי, מדבקות לגב ושמן, טייגר באלם, ועוד. הכנסו והזמינו.

30 מוצר(ים)

שרירים כואבים ושרירים תפוסים היא בעייה מוכרת וידועה של חלקים מאוד נרחבים באוכלוסייה. היא לא פוסחת על הרבה וסובלים ממנה מבוגרים, ילדים, ספורטאים, קשישים ואנשים בריאים לחלוטין. שרירים שכיחים אשר מועדים לפורענות הם כאבים בשרירי הגב התחתון והעליון, השכמות, כאבים בשרירי הרגליים האחרויות והקדמיות וכאבים בשרירי הצוואר.

למה אנחנו סובלים משרירים תפוסים וכואבים?

כאב בשרירים יכול לנבוע מכמה וכמה סיבות ובעיות. הקלאסית ביותר זה כמובן כאב בשריר (או שריר תפוס) כתוצאה מעודף מאמץ ופעילות גופנית, אך לא רק. שרירים תפוסים, רעד בשריר וכאב בשריר ברגליים ובמקומות נוספים יכולים גם לנבוע מתרופות מסויימות כגון תרופות להורדת כולסטרול ממשפחת הסטטינים , כתוצאה מדלקת בשריר, כתוצאה מפיצוי יתר של השרירים על בעיות אחרות בגוף, כתוצאה מהתקררות מהירה של השריר, כתוצאה מישיבה לא נוחה אורתופדית בעבודה ועוד ועוד.

איך נטפל בשרירים תפוסים או כואבים?

כיום ישנם מוצרים רבים אשר יכולים להקל על שרירים תפוסים וכואבים. מוצרים רבים קיימים במשחות וקרם למריחה, בספריי ואף במדבקות אשר שמים על השריר הכואב. חברות רבות משווקות כיום מוצרים מצויינים אשר ניתן לרכוש במחירים נוחים ותחרותיים והם אינם מוגדרים כתרופה כך שלא צריך מרשם רופא. הכנסו לאתר אונליין או לבית המרקחת ובררו איתנו איזה תכשיר לכאבי שרירים יכול לעזור לכם. לפי התיאור שלכם נדע להמליץ לכם על משחה, מדבקות, תרסיס או כל מוצר אחר שיוכל לעזור לכם. האתר שלנו מכיל מגוון עצום של מוצרים איכותיים לכאבי שרירים ומפרקים.

דוגמאות למוצרים הקיימים כיום לשרירים תפוסים וכואבים:

  • אייס פאוור ICE POWER המוצר הנורווגי המצויין שנמכר באתר פארמה פלוס במחיר מבצע משתלם הוא קרם או ספריי לקירור לכאבים בשריר. הוא מצויין לכאבי שרירים ומפרקים ומצבים של דלקת השריר
  • משחת טראומיל היל של היבואן אלטמן - משחה הומיאופטית המתאימה לכל כאב, משחת עיסוי מצויינת
  • פרסקינדול - משחה מחממת נגד כאבים אשר קיימת גם במדבקות
  • רדיוס - משחה מרכיבים טבעיים אשר מחממת שריר דואב באמצעות מנטול ורכיבים טבעיים נוספים.
  • דראגון - מותג הדרקון. מגיע כספריי אמולסיה, מדבקות דראגון, שמן סיני דראגון.
  • תוסף תזונה מגנזיום - מגנזיום הוא מינרל אשר פועל בתוך תא השריר ומרפה אותו. לאנשים אשר יש להם בעיות וכאבים כרוניים בשריר או לספורטאים אשר מתאמנים לעתים קרובות , טבליות מגנזיום יכולות להוות פיתרון מצויין להרפייה כללית של שרירי השלד. טבליה אחת לפני השינה יכולה מאוד לעזור.
כנסו לקטגורייה כאבי שרירים ומפרקים והזמינו את המוצר המתאים לכם ביותר במחירי מבצע. תוכלו להגיע לאסוף אצלנו או להזמין אונליין עם שליח עד הבית או בדואר רשום. 
 

כאן תוכלו למצוא:
- משחה לשרירים תפוסים

-משחה לשחרור שרירים תפוסים

- משחה לצוואר תפוס / משחה לכאבי צוואר

- ספריי לשרירים תפוסים

- מדבקה לכאבי גב

- משחה לשיכוך כאבים

- משחה לכאבי ברכיים

- משחה נגד כאבי גב וגם משחה מומלצת לכאבי גב.

- מדבקות לכאבי גב

- מדבקה לגב דרגון

- ספריי נגד כאבי שרירים

- משחה נגד כאבי שרירים או משחה טבעית נגד כאבי שרירים

- ספריי נגד כאבים.

- משחות לכאבי גב תחתון.

- ספריי לכאבי גב

- קרם לכאבי שרירים

- משחה להרפיית שרירים

- משחה לחימום שרירים

- קרם לשרירים תפוסים

- משחה נגד כאבים בגב

- משחה לשחרור צוואר תפוס

- ספריי לשחרור שרירים

- ספריי לשיכוך כאבים

- משחה לכאבי גב בהריון

- משחרר שרירים תפוסים

כאשר אתם מחפשים משחה טובה לכאבי שרירים לספורטאים, אין צורך להמשיך לחפש משום שאצלנו יש את המגוון אולי הכי גדול בארץ עבור משחות מעולות, משחות מצויינות מהסוג הזה, של מיטב החברות.

בנוסף, אפשר למצוא פה משחה לגב תפוס - אם נתפס לכם הגב, תמיד טוב שיהיו בארון בבית אחת המשחות האיכותיות בעמוד זה.

שימו לב - אם אתם רוצים משחה לכאבי גב חזקים ללא מרשם - גם כאן, לבטח תמצאו את המשחה שתתאים לכם כמו משחה לגב תחתון.

חלק מהמשחות הן הומאופתיות ויש כאן גם משחה לכאבים בכתף.

שימו לב - אין בקטגורייה זו תרופה לשיחרור שרירים או תרופה לצוואר תפוס או תרופה לשרירים תפוסים או תרופות לכאבי גב חזקים.