בדיקות הריון וביוץ

בדיקות הריון ביתיות נעשות באמצעות מקלון בדיקה להטלת שתן אשר בודק בצורה אמינה את רמות הורמון ההריון HCG. בדיקות הריון אמינות לרוב החל מהיום הראשון לאיחור במחזור ולרוב גם יומיים-שלושה קודם לכן.

בדיקות ביוץ ביתיות הן גם כן בדיקה באמצעות מקלון הטלת שתן, אך הן מודדות האם האישה מבייצת לאותו רגע. אם בדיקת ביוץ היא חיובית הרי זה אומר שזהו הזמן לנסות ולקיים יחסי מין בכדי לקדם הפרייה מוצלחת.

באתר פארמה פלוס תוכלו למצוא מגוון בדיקות ביוץ ובדיקות הריון אמינות. בין הסוגים הקיימים אצלנו תוכלו למצוא את מקלון הזהב וביוצית הזהב, בדיקת הריון ובדיקת ביוץ של חברת פארמה מדיק, ואת המותג קליר בלו שהוא היחיד אשר קיימת אצלו גם בדיקת הריון ייחודית אשר מראה גם את השבוע המוערך של ההריון במידה והבדיקה יוצאת חיובית. תוכלו לקנות אצלנו את מגוון הבדיקות הריון וביוץ במחירים נוחים ובדיסקרטיות מלאה.

מהי בדיקת הריון ביתית ?

בדיקות הריון ביתי הן בדיקות מקל אשר נועדו לבדוק האם אישה בהריון לפי כמות הורמון ההריון HCG בשתן. הורמון זה עולה ברמתו לרמה שאפשרית לאבחון בבדיקה ביתית בסביבות 10 ימים עד שבועיים לאחר ההפריה. כלומר, אם הביוץ של האישה מתרחש והיא נכנסת להריון, ניתן לבצע בדיקה ביתית לכל המוקדם כ-3 ימים לפני האיחור בקבלת המחזור וכמובן לאחר מכן. בדיקות ההריון הביתיות הן אמינות למדי, אך כל אישה שבודקת באמצעות בדיקת הריון ביתית ותוצאתה היא חיובית נדרשת לקבוע גם תור מעבדה לבדיקת דם על מנת לאשר באופן חד משמעי את ההריון. אם את מחפשת בדיקת הריון מומלצת בקטגורייה הזו יש המון בדיקות מומלצות.

כיצד יש לבצע בדיקת הריון ביתית?

בדיקות ההריון הביתיות הן מקל או מקלון לבדיקת הריון אשר מטילים עליו את השתן ומחכים לתוצאת הבדיקה בסביבות 5 דקות מביצוע הבדיקה. יש ליטול את השתן באזור המסומן ולהמתין. בדרך כלל יופיע בבדיקה חיובית הסימן + או שני קווים, לפי הבדיקה. באם התוצאה היא שלילית יופיע הסימן - או קו אחד. כמובן שיש לקרוא את ההוראות עבור בדיקה ספציפית בתוך האריזה. יש לציין כי התוצאה המדוייקת ביותר היא בשתן הראשון של הבוקר כיוון שהצטברות הורמון ההריון תהיה בשתן זה הכי גבוהה במהלך היום.

מהי בדיקת ביוץ ביתית?

בדיקת ביוץ מיועדת עבור אישה המנסה להכנס להריון ורוצה לדעת את המועדים המדוייקים במהלך החודש בהם יהיה סיכוי להפרייה מוצלחת. ביוץ מתרחש בכל חודש כאשר הביצית הבשלה של האישה יוצאת מן השחלה ומוכנה לפגוש בזרע על מנת ליצור הפרייה והיריון. אישה יכולה לחשב ביוץ מוערך על ידי מחשבון ביוץ שסופר תאריכים מוערכים מרגע קבלת המחזור החודשי ועד הביוץ שמתרחש בערך שבועיים לאחר מכן. אולם מחשבון זה אינו תמיד מדוייק ולכן אם אישה רוצה להיות בטוחה מהם זמני הביוץ שלה היא יכולה לבצע בדיקת ביוץ ביתית, הדומה מאוד לבדיקת הריון באופן הביצוע שלה. גם בדיקת ביוץ ביתית מדובר במקל אשר אמורים להטיל עליו שתן וכעבור מספר דקות נקבל תוצאה האם ישנו כרגע ביוץ או לא. יש לציין כי הפרייה מוצלחת יכולה להתרחש גם אם מקיימים יחסי מין יום-יומיים לפני הביוץ כיוון שזרע של גבר יכול להשאר בגוף האישה פעיל למשך 3-4 ימים מעת קיום היחסים.

מהם סוגי בדיקות ההריון והביוץ אשר ניתן לרכוש?

באתר פארמה פלוס תוכלו למצוא מגוון בדיקות ביוץ ובדיקות הריון אמינות. בין הסוגים הקיימים אצלנו תוכלו למצוא את מקלון הזהב וביוצית הזהב, בדיקת הריון ובדיקת ביוץ של חברת פארמה מדיק, בדיקות הריון רב פעמיות ואת המותג קליר בלו ששהוא היחיד אשר קיימת אצלו גם בדיקת הריון ייחודית אשר מראה גם את השבוע המוערך של ההריון במידה והבדיקה יוצאת חיובית. תוכלו לקנות אצלנו את מגוון הבדיקות הריון וביוץ במחירים נוחים ובדיסקרטיות מלאה. ניתן לשאול את הרוקחת איזה בדיקת הריון הכי טובה.

קראי עוד על בדיקת הריון ביתית באתר כללית

 

דרך נוספת לקרוא למוצרים במחלקה זו הינה בודק הריון, אם אם אתן מחפשות בדיקת הריון אמינה ביתית, תוכלו למצוא אותה כאן.

בנוסף, יש במחלקה זו בדיקות לגילוי הריון וגם בדיקת הריון מהירה / מקלון בדיקת הריון / בדיקת עצמית להריו / בדיקת הריון הכי מדויקת / מקל בדיקת הריון.