מכשיר אדים

מכשיר אדים / מכשיר אידוי הוא מכשיר אשר מאדה מים ויוצר לחות בחדר. משתמשים בו בעיקר בעונת החורף כאשר יש יובש באוויר ( הנוסף על שימוש במזגנים ותנורים אשר מייבשים את האוויר ומקשים על הנשימה. ) בנוסף מכשיר אדים יכול להקל על הנשימה בעת הצטננות, גירוי ושיעול. 

מכשירי אדים קרים הם הפופולריים ביותר לקנייה היום והם קיימים במגוון גדלים וסוגים. תוכלו למצוא באתר שלנו מכשיר אידוי ארומטי של מדיק ספא (ניתן להכניס אליו שמנים אתריים כגון אקליפטוס), מכשיר אדים 4 ליטר גדול, מכשיר אידוי מיני של חברת ביורר ועוד.

ברוכים הבאים לקטגוריית מכשירי אדים של פארמה פלוס. כאן תוכלו למצוא מגוון של מחוללי אדים איכותיים במחיר מבצע של מיטב החברות למשל של חברת מדיק ספא וחברת ביורר הגרמנית

מהו מכשיר אדים וכיצד הוא פועל?

מכשיר אדים הוא מכשיר אשר מאדה מים פיזיולוגיים (סליין) על מנת ליצור לחות בחדר. למעשה בעבר מכשיר האדים החמים היה מאדה את המים שבמכשיר ואילו מכשיר האדים הקרים כיום מוציא רסס של המים ותורם ללחות החדר. הלחות שנוצרת בחדר מקלה על הנשימה ועל דרכי הנשימה. בעבר היה מקובל להשתמש במכשיר אדים חמים אולם ההמלצות השתנו בשנים האחרונים וכעת ניתן למצוא בבתי המרקחת והפארמים בעיקר את מכשיר האדים הקרים.

בעונת החורף הרבה מאיתנו סובלים משיעול, ליחה והצטברות נוזלים בדרכי הנשימה. מכשיר אדים לחדר יכול להוות פיתרון מצויין לבעיות אלו, במיוחד כאשר אנו מחממים את החדרים בחורף עם רדיאטורים ומזגנים אשר מייבשים את האוויר ומקשים עוד יותר על הנשימה. שימוש במכשיר אדים קרים אינו מצריך מרשם או הוראת רופא אך אנו ממליצים בכל מקרה להוועץ ברופא טרם השימוש.

מכשירי אדים קטנים וקומפקטים יכולים לפעול מספר שעות מצומצם אולי מכשיר אדים גדול של 4-5 ליטר יכול לעבוד בחדר שלנו למשך 8-10 שעות לפחות.

מכשיר אדים מיועד למבוגרים ולילדים ואף לתינוקות. תינוקות ופעוטות לא יכולים לקבל הרבה מהתרופות לנזלת ונוזלים בדרכי הנשימה שמקבלים המבוגרים, לכן עבורם מכשיר אדים הוא פיתרון אפשרי להצטננות, שיעול ונזלת בחורף. אנו שוב חוזרים וממליצים, במיוחד אצל ילדים, פעוטות ותינוקות, להוועץ עם רופא הילדים טרם השימוש.

איזה סוגים של מכשירי אדים ניתן לרכוש?

אצלנו באתר תוכלו לרכוש במחירי מבצע:

מכשיר אדים קרים גדול 4 ליטר

מכשיר אדים לשיעול

מכשיר אדים ארומטי אשר ניתן להכניס אליו גם שמנים אתריים העוזרים לפתוח את דרכי הנשימה כגון אקליפטוס

מכשיר אידוי מיני קומפקטי אשר מתאים לקחת לנסיעות ומתאים לחדרים קטנים.

בדקו עם הרוקח אם מכשיר האדים שאתם רוכשים מתאים לתינוקות

 לקריאה נוספת על מכשיר אדים באתר כללית