מכשיר אינהלציה

מכשיר אינהלציה INHALATOR 

מכשיר אינהלציה (או אינהלטור) הוא מכשיר שבאמצעותו אנו מחדירים תרופות למערכת הנשימה שלנו. תרופות הצריכות להגיע למערכת הנשימה יכולות להגיע בשתי דרכים, או באמצעות מכשיר האינהלציה או באמצעות משאף. באמצעות מכשיר האינהלציה אנחנו יכולים להכניס תרופות כגון סטרואידים ספציפיים, מרחיבי סימפונות כגון ונטולין וגם מי מלח (סליין). תרופות אלו עוזרות לנו להתגבר על מצבים רפואיים ומחלות בדרכי הנשימה כגון אסתמה, ברונכיטיס, שיעול טורדני בעונת החורף ועוד. כמובן שרוב התרופות לאינהלציה למעט מי מלח הן תרופות הדורשות מרשם רופא ולכן בכל מצב שבו נראה לכם שאתם צריכים לבצע אינהלציה אנא פנו לרופא המשפחה.

15 מוצר(ים)

איך פועל מכשיר אינהלציה?

מכשיר האינהלציה צריך חשמל כדי לפעול. הוא מאייד את התרופות הניתנות בתוך המכשיר ומי שמשתמש בו שם מסכה מיוחדת למכשיר האינהלציה על האף והפה ונושם את האדים היוצאים מן המכשיר. שימו לב כי מסכה לאף ולפה למכשיר האינהלציה קיימת בגודל של מבוגרים וגודל של ילדים וצריך להתאימה למטופל לפי הגיל. לרוב מכשירי האינהלציה הנמכרים מגיעים עם מסכה קטנה וגם מסכה גדולה כך שקיימות שתי האופציות. מי שצריך לרכוש מסכת אינהלציה נוספת יכול לרכוש אותה גם בנפרד בערכה המכילה את הצינור, המסכה והמחבר למכשיר.

ישנם מכשירים שמתחברים לחשמל וישנם מכשירי אינהלציה ניידים אשר פועלים על סוללות.

אילו מכשירי אינהלציה ומוצרים נלווים קיימים?

אצלנו באתר תוכלו לקנות מגוון מכשירי אינהלציה נייחים וניידים במחירים נוחים ובאיכות מצויינת.

בין המכשירים שתוכלו למצוא: מכשיר נייח של B RICH או מדיק ספק או פרוקר. מכשירים ניידים תוכלו למצוא למשל את הנייד של מדיק ספא MEDIC SPA שהוא גם נטען USB.

יתרונם של מכשירי האינהלציה הניידים הוא שניתן לקחת אותם מחוץ לבית, גם לחופשות וגם לעבודה כיוון שהם קומפקטים ונוחים.

לילדים תוכלו למצוא מכשירים נייחים בצורות של חיות (למשל מדיק ספק פינגווין) בכדי לעודד אותם לעשות את האינהלציה.

בנוסף למכשירים תוכלו למצוא באתר פארמה פלוס גם את הערכה למכשיר אינהלציה למכירה (שמכילה צינור ומסכה), גם לילדים וגם למבוגרים, וגם כמובן מי מלח סליין 0.9%.

 

מחפשים מכשיר אינהלציה מומלץ?

קראו עוד על מכשירי אינהלציה באתר משרד הבריאות


לאלו המתעיניים כמה עולה מכשיר אינהלציה ביתית, המחיר של ערכת אינהלציה משתנה בין חברה לחברה ונע סביב איזור ה200 ש"ח.

 

*************

 

מכשירי אינהלציה (אינהלטור) נועדו על מנת להחדיר תרופות לדרכי הנשימה. מכשיר האינהלציה מאדה את התרופה, האדים עוברים דרך הצינור אל המסכה של המכשיר ואז אנו שואפים את התרופה אל דרכי הנשימה שלנו. תרופות כגון מרחיבי סמפונות (ונטולין) או סטרואידים למיניהם (למשל בודיקורט) יכולות להנתן דרך אינהלציה. בנוסף בדר"כ משתמשים במי מלח בריכוז פיזיולוגי, הלא הם סליין 0.9%. תרופות באינהלציה ניתנות במרשם רופא בלבד למעט מי מלח, לכן יש להוועץ ולקבל מרשם מרופא עבורן.

מכשיר אינהלציה נועד על מנת לטפל בבעיות רפואיות של דרכי הנשימה כגון אסתמה, ברונכיטיס ומחלות חורף נוספות, שיעול טורדני וקשה ועוד.

באתר פארמה פלוס תוכלו למצוא ולקנות מגוון מכשירי אינהלציה למבוגרים ולילדים, נייח או נייד לפי הצורך שלכם וגם את האביזרים הנלווים כמו מי מלח סליין וערכה למכשיר אינהלציה והכל במחירים נוחים. 

כמו כן ניתן למצוא גם אינהלטור נייד.