מד חום

ברוכים הבאים למחלקת מד חום של פארמה פלוס. מחפשים מודד חום? כן תוכלו למצוא מגוון רחב של מיטב החברות במחירים מצויינים

מדידת חום מיטבית על ידי מכשיר לבדיקת חום נמדדת בפי הטבעת, שם חום הגוף יראה את החום הכי קרוב למציאות. אצל תינוקות וילדים קטנים שלא מוכנים להחזיק מדחום בפה גם ככה, נעדיף למדוד את החום בטוסיק.

מבוגרים כמובן יעדיפו להשתמש במודדי חום דיגיטלים או כאלו המכילים מתכת. בעבר היו משתמשים במדחום כספית אולם מדחומים אלו נאסרו לשימוש בעקבות הסכנות שבהרעלת כספית. כיום משתמשים במתכת גליום שהיא ידידותית ולא מסוכנת. מדחומים אלו נחשבים מעט יותר מדוייקים ממדחום דיגיטלי אולם אנשים נוטים עדיין להעדיף את הדיגיטלי.

מדחום דיגיטלי רגיל מודד את החום תוך בערך 40-60 שניות ומחירו זול יותר, אולם קיימים גם מדחומים מהירים וגמישים המודדים את החום בתוך 10 שניות ועולים מעט יותר.

בנוסף ישנו מדחום ללא מגע. מד חום זה יכול להיות רלוונטי עבור מצבים שבהם אנו נדרשים שלא לגעת במטופל או שאנחנו צריכים להעביר מדידת חום מהירה של כמה אנשים (בתקופת הקורונה למשל, מדחומים אלו הפכו למאוד פופולרים). במדחום ללא מגע ניתן להשתמש גם למשל אצל תינוק או ילד ישן במהלך הלילה כאשר אנו לא רוצים להעירו בשביל המדידה. יש לציין כי מדחומים אלו נחשבים מעט פחות מדוייקים.

קיימים גם מד-חום למדידה דרך האוזן, מכשיר מדידת חום דרך האוזן נחשב מדוייק למדי וגם היקר ביותר.

באתר פארמה פלוס תוכלו למצוא מגוון מדחומים מכל הסוגים ובמחירי מבצע נוחים.

קראו כאן כתבה על מדי חום שמומלצים ושאינם מומלצים לשימוש