משקל אדם דיגיטאלי

משקל אדם (מאזני אדם) מודדים משקל בקילוגרמים כאשר אנו עומדים עליהם.

מאזני אדם ביתיים קיימים במגוון מחירים וצורות מדידה. המוכרים מביניהם הם משקל אדם דיגיטלי אל מול משקל אדם מכני. הדיגיטלי מראה את הקילוגרמים בספרות עם ספרה עשרונית אחת אחרי הנקודה בעוד המשקל המכני מראה באמצעות מחוג. לרוב המשקלים מודדים משקל של עד מקסימום 180 קילוגרמים. מניסיוננו היום המשקלים הדיגיטליים גם הם אמינים מאוד, אם כי ישנה טענה כי משקל מכני הוא המשקל המדוייק ביותר.

המשקלים דיגיטליים הנמכרים באתר פארמה פלוס במחירי מבצע נוחים. המחירים משתנים בהתאם לחברה (חברות גרמניות לעומת אסייתיות) ובהתאם לעיצוב המשקל (ישנם משקלים עם עיצוב זכוכית ודקים במיוחד שלרוב עולים מעט יותר) אולם מבחינת אמינות הם דומים כולם. אנו מוכרים מגוון של משקלים של חברות שונות כגון חברות ביורר הגרמנית, מדיק ספא ופרוקר. הכנסו להזמין ובחרו את המשקל המתאים לכם במחיר סופר משתלם.

שימו לב כי בנוסף למשקלים הדיגיטליים הרגילים קיים גם סוג משקל הנקרא "משקל דיאגנוסטי". כלומר משקל הנותן נתונים נוספים חוץ ממשקל הגוף. המשקלים הדיאגנוסטיים מודדים גם רמות שומן בגוף וכמות מים בגוף וחלקם גם מסת שריר לפי נתוני BMI. משקל דיאגנוסטי קיים לחברות ביורר, פרוקר ומדיק ספא.

כמובן שקיים גם משקל לתינוק אשר עיצובו שונה ומתאים לשימת התינוק על גבי המשקל. משקלים אלו הם גם מדוייקים לרמה של 5 גרם.

לקראית כתבה על משקל אדם - human weight scale - במידה ואתם מחפשים משקל אדם מומלץ ורוצים לדעת עוד בנושא של משקל אדם מקצועי.

קטגוריה זו מתאימה גם עבור מי שמחפש איפה קונים משקל אדם.