אמצעי מניעה

10 מוצר(ים)

איפה אפשר לקנות קונדומים? כאן בפארמה פלוס תוכלו למצוא מגוון סוגי קונדומים מומלצים של מיטב חברות מכירת קונדומים כגון DUREX ו-R3 במחירים נוחים ומשתלמים.

בנוסף באתר קיימים גם אמצעי מניעת הריון ללא הורמונים לאישה! 

תגיות - כמה עולה חבילת קונדומים וגם: קניית קונדומים באינטרנט.

קראו עוד על אמצעי מניעה באתר כללית

אם אתם מחפשים קונדומים עבים - לכו על דורקס אקסטרה סייף

אם אתם רוצים לדעת כמה עולה חבילת קונדומים - המחירים הם כמה עשרות שקלים בודדים.

אצלנו אין קונדומים במבצע - המחיר אחיד כל השנה

המוצרים בקטגורייה יתאימו לכם גם אם אתם מחפשים קונדום ללא קוטל זרע או אמצעי מניעה לגבר

מה הם קונדומים?


קונדום הוא צינור דק, המולבש על הפין במהלך סקס (קונדומים זכריים) או מוכנס לתוך הנרתיק לפני סקס (קונדומים נקביים). הם יוצרים מחסום שמחזיק זרע ונוזלי גוף אחרים מתוך הנרתיק, רקטום, או הפה.

לכל הקונדומים יש את אותה המטרה. הם מונעים מחלות מין (מחלות המועברות במגע מיני) והריון. והם אפשרות טובה למניעת הריון טובה כי הם זולים, קלים להשגה, ואתם לא צריך לתכנן מראש כדי להשתמש בהם.

עד כמה יעילים הקונדומים?


כמה טוב עובד קונדום תלוי הרבה אם אתה משתמש בו בדרך הנכונה.

כאשר נעשה שימוש נכון, קונדומים זכריים הם כ 98% יעילים במניעת הריון. משמעות הדבר היא כי בשנה אחת, 2 מתוך כל 100 נשים אשר הקפידו תמיד להשתמש בקונדומים כראוי יכנסו להריון. המספר הזה עולה ל-18 מכל 100 נשים ששותפיהן לא משתמשים בקונדום בצורה נכונה בכל פעם.

קונדומים נשיים הם כ 95% יעילים כאשר נעשה שימוש נכון. הם עובדים רק 79% מהזמן אם את לא משתמשת בהם נכון.

קונדומים גם מאוד יעילים בהפחתת הסיכויים שאדם אחד יעביר מחלות מין לשני, במיוחד אם הוא לובש אחד בכל פעם שהוא מקיים יחסי מין. לא לקיים יחסי מין, עם זאת, היא הדרך היחידה להיות 100% בטוח שאתה לא תקבל מחלה.

עדיין, קונדומים יעילים מאוד במניעת מחלות מין כמו זיבה, כלמידיה, הרפס, HIV (הנגיף שגורם לאיידס). הסיכון המדויק משתנה בהתאם לסוג המחלה. לדוגמה, קונדומים הם כמעט 100% יעיל בהגנה מפני HIV. אבל נגיף הפפילומה, המחלה המינית הנפוצה ביותר, יכולה להדביק אזורים שקונדום זכרי לא מכסה, כמו שק האשכים. קונדומים מפחיתים את הסיכון לזיהום נגיף הפפילומה, אבל הם לא נפטרים ממנו.


אילו סוגי קונדומים זמינים?

ישנם סוגים רבים של קונדומים לגבר, כולל:

קונדום מבוסס לטקס, פלסטיק, או עור כבש. רוב האנשים משתמשים בקונדומים עשויים מלטקס. אם אתה רגיש או אלרגי לחומר זה, אתה יכול להשתמש אלה עשויים פלסטיק: פוליאוריטן או פוליאיסופרן. קונדומי לטקס ופלסטיק יכולים להגן עליך מפני מחלות מין במהלך כל סוג של סקס: נרתיקי, אוראלי, אנאלי. קונדומים טבעיים או מעור כבש עשויים מחומר שמקורו במעיים של כבש. הם מונעים הריון, אבל כמו עור אנושי, יש להם פתחים זעירים. כך שהם לא יגנו עליך ממחלת מין.
ישנם קונדומים משומנים, או עם חומר סיכה, שהוא ציפוי דק של נוזל על הקונדום.

זה יכול למנוע כאב וגירוי במהלך קיום יחסי מין, וזה יכול לעזור לשמור על הקונדום מפני שבירה. אם אתה קונה אחד ללא חומר סיכה, תוכל להוסיף קצת חומר סיכה כדי להפוך את הסקס יותר נוח.

ודא שאתה משתמש במוצר מבוסס מים שנועד לסקס. חומרי סיכה מבוססי שמן כמו נפט יכולים לפגוע בקונדום ולמנוע ממנו לעבוד.
קונדומים מצופים בקוטל זרע: זהו כימיקל, שהורג זרע. זה עשוי להפחית את הסיכון להריון, אבל כמות קוטל הזרע שמגיע עם קונדום כנראה לא מספיק כדי לעשות את ההבדל.
קונדומים עם מרקם. אלה כוללים סוגים מצולעים משובצים. הם נועדו להגביר את ההנאה בשבילך או השותפה שלך. אבל לכל אחד זה גורם להרגיש אחרת.

אם קונדום מונע ממך או מהשותפה שלך ליהנות מסקס, נסה את אלה עם מרקם כדי לראות אם הם מרגישים טוב יותר. אתה יכול גם להפוך את לשים על הקונדום כחלק ממשחק מקדים.

איך להשתמש בקונדום?


אם אתה פעיל מינית, שמור כמה קונדומים איתך כך שתמיד יהיה לך אחד כאשר אתה צריך אותו. שים קונדום חדש בכל פעם שאתה עושה סקס. השתמש בקונדום כאשר יש לך מין נרתיקי, אוראלי, או מין אנאלי.

שמור את הקונדום בכל הזמן אתה מקיים יחסי מין. אל תוריד את זה בשום שלב. אם הוא נקרע, עצור והחלף אותו מיד. אל תשתמשו בקונדומים של גברים ונשים בו זמנית. אחד יכול להיצמד לשני ולמשוך אותו מהמקום או לקרוע אותו.

הערות נוספות לגבי שימוש בקונדומים לגבר:

ודא שקונדום במצב טוב ולא נקרע או פג תוקף (לבדוק את התאריך על החבילה).
בזהירות פתח את העטיפה והוצא את הקונדום.
הנח אותו על קצה הפין הזקוף שלך באופן מלא. הצד המגולגל צריך להיות כלפי חוץ. אם אתה ערלים, יש למשוך בחזרה את הערלה הראשונה.
השאירו חצי אינץ' של מקום בקצה שבו הזרע יכול לאסוף כאשר אתה פולט. זה עוזר למנוע מהקונדום להיקרע.
צובט את האוויר בקצה הקונדום.
פרוס אותו כל הדרך למטה הפין שלך.
השתמש במספיק חומר סיכה כדי שהקונדום לא יישבר. ניתן להשתמש בחומר סיכה מבוסס מים כגון K-Y. אין להשתמש בשמן סיכה כגון וזלין, קרם גוף, שמן תינוקות, או שמן עיסוי כי זה יכול להחליש את הלטקס ולגרום לקונדום להיקרע.
כאשר הסקס נגמר, אבל לפני הפין שלך מתרכך, תפוס את השפה של הקונדום והחזק אותו במקום בזמן שאתה מושך החוצה. בעדינות שלוף אותו מהשותפה שלך. הורד את הקונדום מהפין שלך, וודא שלא נשפך זרע.
עטוף את הקונדום בטישו ולזרוק אותו במקום שבו אנשים אחרים לא לגעת בו.


הערות לגבי שימוש בקונדומים נשיים:

בזהירות פתחי את העטיפה והוציאי את הקונדום.עברי למצב נוח, כגון עמידה על רגל אחת על כיסא או כריעה.
סחטי את הצדדים של הטבעת הפנימית בקצה הסגור של הקונדום.
הכניסי את הקונדום לתוך הנרתיק שלך כאילו היה טמפון.
השתמשי בחומר סיכה מבוסס מים כדי לעזור למנוע החלקה וקריעה.
דחפי את הקונדום הכי רחוק שאפשר, עד שהוא ינוח על צוואר הרחם שלך. הטבעת החיצונית תתלה מעט מחוץ לגופך.

השתמשי ביד שלך כדי לכוון את הפין של השותף שלך לתוך הקונדום. אם את מרגישה את הפין מחליק בין הקונדום והנרתיק שלך, עצרי את הסקס.
כאשר הסקס נגמר, סובבי את הטבעת החיצונית ומשכי אותו החוצה. זרקי אותו לפח. אין לשטוף את הקונדום או להשתמש בו מחדש.

כמה עולים קונדומים?


קונדומים זכריים עולים מספר שקלים ליחידה, תלוי כמה אתם קונים ואיפה. קונדומים לנשים מעט יותר יקרים. ניתן לקנות אותם אונליין.


האם לקונדומים יש תאריכי תפוגה?


כן. רוב הקונדומים טובים במשך 3 עד 5 שנים. בדוק את התאריך המודפס על הקופסה או עטיפת קונדום.


כשזה מגיע לקונדומים לפין, האם מידה אחת מתאימה לכולם?

לא תמיד. גודל סטנדרטי צריך להיות גדול מספיק כדי להכיל את רוב הפין. אבל חלק אולי צריך גודל גדול יותר. חשוב לוודא שהקונדום לא גדול מדי. יש גם גדלים "צמודים" זמינים.

איזה קונדומים הכי טובים? הקונדומים של דורקס נחשבים הכי טובים.