בריאות העור

פריטים 1 עד 90 מתוך 178 פרטים

דף:
  1. 1
  2. 2

קצת על בריאות העור

העור שלנו מורכב משכבות רבות של תאים אשר מתרבים ומתחלפים במהירות. העור שלנו הוא ה"איבר" הכי חשוף לנזקי הסביבה ולכן חשוב לשמור עליו.

העור שלנו יכול להפגע ממחלות, מחסרים תזונתיים, מתרופות מסויימות, מהשמש, מזיהום אוויר ואפילו מתקיפה של הגוף עצמו - אלו נקראת מחלות אוטואימוניות.

על מנת לשמור על העור שלנו כדאי להתחיל בשגרה תזונתית מאוזנת, לאכול הרבה פירות וירקות ומאכלים המכילים כמות גבוהה של ויטמינים, מינרלים וחומצות שומן בלתי-רוויות. כדאי להפחית במאכלים אשר גורמים לפצעים ופגמים בעור כגון אוכל מטוגן, גבינה מותכת ושוקולד.

בנוסף כדאי מגיל צעיר להתחיל לשמור על עצמנו מפני השמש. הגנה מהשמש חשובה מאוד. חשיפה לקרני UVB מהשמש גורמת לפיגמנטציה והזדקנות מוקדמת של העור.

באתר שלנו תוכלו למצוא תוספי תזונה אשר משפרים את מראה העור ומכילים ויטמינים ומינרלים וחומרים נוגדי חמצון אשר תורמים למראה העור כגון אבץ, ויטמין E ועוד.

בנוסף תוכלו למצוא מוצרים לטיפוח ולחות אשר יכולים לשפר מצבים של מחלות עור כגון סבוריאה, פסוריאזיס ואטופיק דרמטיטיס כמו למשל של חברות קמדיס, סבוקלם ולה רוש פוזה.

כמובן שניתן גם למצוא את כל המוצרים הקיימים נגד יובש בכפות הרגליים , הידיים והגוף ואפילו הקרקפת. כל סדרות גירוי ויובש בעור של כל החברות קיימות באתר במחירים נוחים כגון סדרת יו לקטין של ד"ר פישר, פלקסיטול של אלטמן,  צטאפיל, לקטופיל, אקווה קרם ועוד.

וכמובן שאי אפשר שלא לדבר על טיפוח וקוסמטיקה - אנו מחזיקים באתר חברות קוסמטיקה דרמטולוגיות כגון וישי, לוריאל, סרווה ולה רוש פוזה.

מידע נוסף על בריאות העור באתר כללית