פטרת העור והציפורן

זיהום פטרייתי יכול לקרות באזורים שונים בגוף. פטרת עור בין אצבעות הרגליים, פטרת וגינלית לנשים, פטרייה בציפורן, שפשפת - זיהום פטרייתי באזור הירכיים או מתחת לחזה ואפילו פטריית שמש. 

קיימים מגוון תכשירים ומוצרים לטיפול ולמניעה של פטרת. באתר פארמה פלוס תוכלו למצוא מוצרים כגון אמטריקס ומיקוקליר לפטרייה בציפורניים, אגיסטן ולמיסיל לפטרייה בעור, אגיסטן ואגינלי לפטרת ואגינלית, שמן עץ התה למניעה של פטרת הציפורן, אקילן ורד סקין למניעת שפשפת ועוד. 

שימו לב שבכל מוצר יש לעיין בעלון הצרכן לפני השימוש ולקרוא טוב מאוד את ההוראות.

5 מוצר(ים)

הגוף שלנו מכיל פטריות שונות בעור באופן טבעי, אולם פטריות אלו לרוב נמצאות במצב "רדום" והן אינן מתפרצות. כאשר יש טראומה במקום מסויים בגוף, למשל טראומה לציפורן או עודף לחות בכף הרגל, הפטרייה יכולה להתפרץ ואז כבר נרצה לטפל בה. 

אילו סוגים של זיהום פטרייתי אנו מכירים?

קיימים מגוון זיהומים: זיהום פטרת בציפורניים ברגליים וגם בידיים, פטרת העור (יכולה להיות בכף הרגל וגם בכל מקום אחר), פטריית שמש אשר נראית כמו כתמים לבנים על העור, "שפשפת" שהיא פטרייה באזור החלציים או אזור החזה ונובעת מחיכוך של העור ולחות

כדאי לדעת שפטריות עור מאוד אוהבות לחות. לכן כאשר אנו הולכים עם נעליים סגורות ומזיעים בהן הרבה פעמים מתפרצת לנו פטרייה בעור כפות הרגליים או פטרייה בין האצבעות ברגליים. 

הידעתם? המושג "שפשפת" הוא למעשה פטריה המתפתחת באזור החלציים לאחר הזעה ופעילות גופנית, או למשל מתחת לאזור החזה מהתחכחות של החזה עם העור. ישנם מוצרים נהדרים למניעה של שפשפת למי שסובל מזה לעתים קרובות דוגמת אקילן ספורט או מורז רד סקין.

איך נטפל בפטריה בין אצבעות הרגליים?

על מנת לטפל בפטרת עור  יש לרכוש בבית המרקחת משחה נגד פטריות ללא צורך במרשם רופא או תכשיר לפטריות ברגליים או משחה לפטריות באצבעות הרגליים. בין המשחות שתוכלו למצוא בבית המרקחת ורשתות הפארם: למיסיל, אגיסטן, פטריון, אגיספור, סבוסל לפטריית שמש ועוד. כל אלו מיועדות לטיפול בפטרת העור בכל אזור בגוף.

חוץ מפטרת העור יש אנשים שסובלים גם מפטריה בציפורן או אפילו בציפורניים מרובות. פטרייה בציפורן דורשת טיפול ארוך טווח של מספר חודשים (מצטערים לבאס). החדשות הטובות הן: תוכלו למצוא מספר גדול של תכשירים ולקים לפטרת ציפורניים ותוכלו ישר להתחיל לטפל! מגוון התכשירים שקיימים לנו באתר: אמטריקס, מיקונייל, מיקוקליר, מיקוסן. כל אלו . שימו לב לקרוא היטב את הוראות השימוש בכל תכשיר. אנו ממליצים לרכוש גם פצירות חד פעמיות לציפורניים ולשייף את הציפורן מהצד וגם מלמעלה כמה שיותר על מנת להוריד ציפורן נגועה ולחשוף כמה שיותר ציפורן בריאה. 

בקטגורייה זו תוכלו למצוא:

- משחה לפטריות ברגליים

- משחות לפטרת בציפורניים , לק לפטריה בציפורן

- משחה לפטריות בעור

- משחה לפטריה ברגליים

- משחה נגד פטריות ללא מרשם

- משחה נגד פטריות בעור

- נגד פטריות ברגליים

- משחה לפטריות בין אצבעות הרגליים

- משחה לפטריה בכף הרגל

אין צורך לחפש תרופות סבתא לפטרת הציפורניים - כאן תוכלו למצוא תכשירים מעולים חלק טבעיים

- אין הוכחה על יעילות של שמן עץ התה עבור פטרת