הימלאיה | Himalaya

10 מוצר(ים)

כאן ניתן לקנות את כל המוצרים של חברת הימלאיה הידועה במוצריה הטבעיים והאיכותיים.

באפשרותכם לקרוא עוד באתר החברה: http://www.himalayaherbals.com

מוצרי הימלאיה סניפים הינם מומלצים ביותר, בכל הקטגוריות.

חברת הבריאות הימלאיה (לשעבר חברת התרופות הימלאיה) היא חברת תרופות רב לאומית הודית שבסיסה בבנגלור, קרנטקה, הודו. היא הוקמה במקור על ידי מוחמד מנאל בדהרדון בשנת 1930. היא מייצרת מוצרי בריאות תחת השם הימלאיה צמחי מרפא שמוצריה כוללים מרכיבים איורוודי. היא מפוזרת על פני מיקומים בהודו, ארצות הברית, המזרח התיכון, אסיה, אירופה ואוקיאניה, בעוד שמוצריה נמכרים ב -106 מדינות ברחבי העולם.לחברה יותר מ -290 חוקרים המשתמשים בצמחי מרפא ומינרלים איורוודיים. תרופת כבד, בשם ליב 52, היא מוצר הדגל שלה, שהוצג לראשונה בשנת 1955.


היסטוריה


חברת התרופות ההימלאיה הוקמה על ידי מוחמד מנאל, חובב טבע, בדהרדון בשנות ה-1930. למנאל הייתה המטרה למסחר מוצרים איורוודיים וצמחי מרפא שיתאימו לצרכים עכשוויים, על ידי התמקדות במחקר אמפירי מודרני כדי להדגים את יעילותם.

החברה עברה לבומביי (מומבאי) בשנת 1950. בשנת 1955, היא השיקה את 'ליב.52', מגן כבד, שהפך למוצר הדגל של החברה.

בשנת 1975, מראג ' מנאל, בנו של מוחמד מנאל, הקים יחידת ייצור בבנגלור, שעזרה לחברה להגדיל את כושר הייצור שלה וכן לגלובליזציה.

נכון לשנת 2022, לחברה משרדים ברחבי העולם, כולל הודו, ארצות הברית, דרום אפריקה ומדינות אחרות באירופה, המזרח התיכון ואסיה.

שווקים גלובליים
בשנת 1996, החברה נכנסה לשוק האמריקאי. לאחר מכן היא התרחבה למדינות אחרות.

נכון לשנת 2015 מכרה החברה את מוצריה ב -91 מדינות עם כ -50% מהכנסותיה מחוץ להודו.

מוצרים
להימלאיה יש מגוון רחב מאוד של מוצרים, הכוללים "תרופות, טיפול אישי, טיפול בתינוק, רווחה, תזונה ומוצרי בריאות בעלי חיים." שטיפת הפנים של נים היא אחד המוצרים הפופולריים והידועים ביותר שלהם. מוצרי טיפוח אם הושקו בשנת 2016 הודות למחקר ופיתוח נרחבים במערכות של תרופות איורוודה עתיקות בהודו. לחברה נוכחות ב -106 מדינות.