לנסינו | LANSINOH

8 מוצר(ים)

שאלות ותשובות בנוגע למוצרי לנסינו

האם לנסינו נותנת אחריות את מוצריה?

למוצרים מסוימים יש אחריות, אך רבים הם פריטים לשימוש ולא ניתן להחזירם לאחר פתיחתם.

 

אם המוצר פגום, לנסינו יחליף את החלק הפגום או יתקנו את הפריט. אם את לא מרוצה, לסינו יעבדו איתך כדי לפתור את הבעיה. שימ לב שלכל אישה יש חוויות שאיבה והנקה שונות, ולכן לנסינו אינם יכולים להבטיח הצלחה או כמות חלב אם שתייצר באמצעות כל אחד מהמוצרים.

 

 האם בקבוקי לנסינו הם ללא BPA וללא BPS?

כן, הבקבוקים והגלים הטבעיים הם בחינם. הבקבוקים עשויים פלסטיק פוליפרופילן שהוא גם ללא כימיקלים וללא תוספים.

 

 מה זה BPA  ו- BPS ולמה כדאי לי לבחור בקבוק שאינו מכיל את אלה?

מכיוון שהבטיחות היא בראש סדר העדיפויות של לנסינו, הם נקטו באמצעים יזומים כדי להבטיח שהבקבוקים והפטמות של לנסינו הם ללא חומרים אלה.

 ביספנול-הוא חומר כימי המשמש בעיקר בייצור של פלסטיק פוליקרבונט והוא ידוע בתור משבש הורמון. מחקרים קישרו ליתר לחץ דם לסרטן, דיכאון, סוכרת מסוג 2, מחלות לב ומספר מחלות אחרות. BPA יכול להיות מסוכן במיוחד בהריון, בינקות ובילדות-עד כדי כך שממשלות רבות ברחבי העולם אסרו על BPA בייצור בקבוקי תינוקות ומוצרים אחרים.

 

  האם ניתן לבצע סטריליזציה לבקבוקי ופטמות לנסינו במים רותחים?

ניתן לעקר את הבקבוקים  על ידי רתיחה במים למשך חמש דקות. אנא וודאי שיש מספיק מים במחבת וכי החלקים השונים צפים ואינם נוגעים בתחתית או בצידי התבנית מכיוון שהדבר עלול לגרום להם להינמס.

 

מתי עלי לעבור לבקבוק?

הנקה בלעדית מומלצת בששת החודשים הראשונים לחיי התינוק ובשילוב עם מזונות אחרים עד גיל שנתיים. מומלץ לקבל הנקה מבוססת היטב בששת השבועות הראשונים ולאחר מכן ניתן לשקול מעבר לבקבוק.

 

 האם משאבת השד הידנית למדיח כלים בטוחה?

כל החלקים במשאבת השד הידנית הם בטוחים למדיח כלים. כדי למנוע אובדן ולהאריך את התועלת שלהם, אנו ממליצים לשטוף ביד את השסתום הלבן, את סרעפת הסיליקון ואת כריות הש.

 

 האם ניתן לעקר את חלקי משאבת החלב הידניים במים רותחים?

ניתן לבצע סטריליזציה  למשאבת ההחלב הידנית על ידי הרתחת החלקים במים למשך עשר דקות. אנא ודאי שיש לך סיר מספיק גדול ומספיק מים כך שכל החלקים יצופו באופן חופשי ולא יבואו במגע עם הסיר.

 

 האם משאבת השד הידנית של לנסינו היא ללא BPA?

כן, משאבת החלב הידנית של לנסינו היא ללא BPA. הבקבוקים עשויים פלסטיק פוליפרופילן שהוא גם ללא כימיקלים וללא תוספים.

 

 ממה עשויה משאבת החלב  הידנית לנסינו?

חלקי משאבת החלב הידניים עשויים מפוליפרופילן, סיליקון, פוליאתילן וספט.

 

 האם אוכל לשאוב ממשאבת החלב הידנית ישירות ללנסינו - שקיות אחסון לחלב אם?

לשקיות אחסון חלב אם יש סגירת רוכסן כפולה, הן לא יתאימו ישירות על משאבות השד הידניות או החשמליות. עם זאת תוכלו לשאוב ישירות לבקבוק ואז להעביר את חלב האם לשקית אחסון חלב אם או להשתמש בדיסק האיטום המסופק עם משאבת השד הידנית כדי לאטום את המיכל לאחסון.

 

 אני צריכה כרית חזה בגודל גדול יותר-האם יש אחת זמינה למשאבת השד הידנית לנסינו?

כן, משאבת השד הידנית לנסינו מגיעה עם כרית שד בגודל סטנדרטי, אולם אם את זקוקה לגודל גדול יותר, ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות של לנסינוץ

 מהו כוח היניקה של לנסינו משאבת חלב ידנית?

משאבת השד הידנית לא תעלה על 250MMG.

 

 האם יש אחריות על משאבת החלב הידנית לנסינו?

בלנסינו  שואפים לספק את המוצרים האיכותיים ביותר הקיימים. אם אתן חוות כל בעיה או פגם במוצר אנא צרו קשר עם שירות הלקוחות של החברה.

 

 אילו הגדרות ניתן להתאים אישית בעת שימוש במשאבת ההחלב החשמלית לנסינו 2 ב -1?

משאבת השד החשמלית לנסינו 2 ב-1 תוכננה לחקות את דפוס ההאכלה הטבעי של התינוק ומגיעה עם שני שלבים: שלב 1 המגרה את זרימת החלב באמצעות יניקה מהירה וקצרה ושלב שני שממקסם את זרימת החלב דרך יניקה ארוכה ועמוקה יותר. כפתור ההחלפה ' שלב ' מאפשר לך לבצע מעבר קל בין שני השלבים. בשלב 'ביטוי', יש לך גם בחירה בין 3 סגנונות שאיבה שונים שבו את יכולה להתאים עוד יותר לנוחות על ידי בחירה באחת משמונה רמות חוזק יניקה שונות.

 

 האם יש הגדרה אידיאלית לזרימת חלב מקסימלית באמצעות משאבת החלב החשמלית לנסינו 2 ב -1?

מכיוון שכל אישה שונה ואמהות מגיבות אחרת למשאבות חלב, אין הגדרה אידיאלית. עם זאת, לנסינו עיצבו את משאבת השד החשמלית 2 ב -1 כדי לחקות את דפוס ההאכלה הטבעי של התינוק וכלל הגדרות שאיבה אופטימליות כדי להבטיח את הנוחות שלך ולמקסם את ייצור החלב. אנו מעודדים אמהות לנסות את 3 סגנונות שאיבה כדי למצוא את המתאים ביותר עבורם ולהשתמש בכפתורים כדי למצוא את ההגדרה הנוחה ביותר.

 

 האם משאבת החלב  החשמלית 2 ב -1 עובדת עם סוללות?

כן, את יכולה להשתמש ב6 סוללות (לא כלול בחבילה) כדי להפעיל  את המשאבה, או להשתמש בשנאי זרם חילופין (כלול בחבילה). לנסינו ממליצים להשתמש בסוללות אלקליין בלבד ולא ממליצים להשתמש בסוללות נטענות. נא להחליף כל סוללות באותו זמן, לא לערבב ישן וחדש סוללות. אם סוללות נמצאות במשאבה, אך מתאם זרם החילופין שלך נמצא בשימוש, המשאבה תשתמש במתאם זרם חילופין להפעלת המשאבה.

 

 כמה זמן המשאבה תעבוד עם סט סוללות חדש?

את יכולה לצפות שהמשאבה תפעל במשך כ 2 שעות עם 6 סוללות אלקליין.

 

 האם אוכל לשאוב ישירות לשקיות האחסון של חלב אם?

למרבה הצער את לא תוכלי לשאוב ישירות לתוך שקיות אחסון חלב אם כי יש להם סגירת רוכסן כפול ולכן לא יתאים בצורה מאובטחת על המשאבה.

 

מה ההבדל בין משאבת השד החשמלית 2 ב -1 לבין משאבת החלב החשמלית הרגילה?

משאבת השד החשמלית לנסינו 2 ב- 1 מאפשרת לאמהות להוציא חלב משני השדיים בבת אחת, וחוסכת זמן והיא יכולה לשמש גם כמשאבה חשמלית אחת. היא כוללת מסך LCD המציע מידע שימושי מאוד לגבי השלב שנבחר, סגנון שאיבה, רמת יניקה המסייעת לאמהות לזהות ולבחור מחדש בקלות את ההגדרות המועדפות עליהן. המסך מציג גם את הזמן המושקע שאיבה, כמו גם את האפשרות כוח בשימוש (סוללות או חשמל). משאבת השד החשמלית לנסינו 2ב-1 מציעה גם בחירה בין שלושה סגנונות שאיבה שונים ל -8 רמות יניקה שונות, ואילו הרגילה מציעה בחירה בין 6 רמות יניקה שונות.

 

 איך אני יודעת מתי להפסיק להוציא חלב?

כאשר את מתקרבת לסוף  השאיבה, זרמי החלב שלך יתחילו להאט או להפסיק ו/או שהשדיים שלך ירגישו רכים ופחות מלאים. שד הוא אף פעם לא באמת "ריק", אבל זה יהיה ברור עם רמזים אלה כי הגוף שלך שיחרר מספיק חלב.