פלקסיטול | Flexitol

פליקסטול FLEXITOL להגנה על עור יבש

פלקסיטול הוא מותג שמיובא לארץ על ידי חברת אלטמן. מדובר במותג ותיק בין עשרות שונים והוא אחד המוצלחים שיש בעולם המוצרים לעור יבש ובריאות העור.

מוצרי פלקסיטול הם האמצעי הטוב ביותר כדי לטפל בעור הגוף, בינהם תוכלו למצוא קרם ידיים, קרם פנים, משחה לכף הרגל ועוד.

8 מוצר(ים)

היתרונות היחודיים של FLEXITOL משחה לכף הרגל לרגליים סדוקות או משחה לסדקים בכפות הרגליים:

  • מכילה Urea בריכוז של 25% – ריכוז גבוה במיוחד המתאים במיוחד לעור מעובה (כף הרגל, מרפקים וברכיים).
  • בעלת מרקם עשיר המאפשר ספיגה גבוהה של Urea לעור.
  • קרם לסדקים ברגליים עם תוצאות מהירות – את התוצאות רואים כבר בתוך שלושה ימים.
  • משחה ליובש ברגליים עם יעילות מוכחת בניסוי קליני שנערך באוניברסיטת גלאזקו, בריטניה.
  • קרם ליובש ברגליים אינה מכילה SLS  ופאראבניים – Parapens.

  • FLEXITOL HEEL BALM הינו בעל תו איל.

פלקסיטול משחה לכף הרגל מתאימה במצבים של:

  • קרם לרגליים סדוקות: עור יבש, קשה וסדוק בכף הרגל, במרפקים ובברכיים.
  • לחולי סוכרת עם בעיות רגליים אופייניות.
  • לספורטאים המעוניינים למנוע שלפוחיות, שפשוף ועור קשה בזמן פעילות גופנית.
  • פלקסיטול לכף הרגל - לאנשים הנועלים נעליים חדשות.

FLEXITOL לרגליים לספורטאים:

למניעת שפשוף יש למרוח את משחת פלקסיטול לפני פעילות גופנית. חשוב לוודא שהאזורים הקשים והנוטים לשפשוף מכוסים היטב. פעילות ההליכה/ריצה מעסה את המשחה לתוך הרגל ושומרת על העור חלק ובריא.

הוראות שימוש במוצר משחה לרגליים סדוקות:

יש למרוח פעמיים ביום: בבוקר לפני כל פעילות, ובערב לאחר מקלחת חמה. להגברת הפעילות רצוי לגרוב גרביים מכותנה לאחר הטיפול בערב.

 

פלקסיטול קרם ידיים סדרת בריאות לעור ייחודי לעור יבש במיוחד מבית אלטמן

פלקסיטול קרם לטיפול והגנה על עור הידיים והציפורניים המתאים לאנשים בעלי עור יבש מאוד . קרם פלקסיטול לידיים וטיפוח העור והציפורניים לטיפול מהיר בעור יבש וסדוק.

משחה פלקסיטול מזינה את העור ומעניקה לעורך לחות ותחושה מרגיעה מיועד לטיפול בעור הרגליים , מרפקים, גב וכדומה. הקרם אפקטיבי יותר לשימוש לבעלי עור יבש במיוחד ההבדל מורגש כבר מהיום הראשון של השימוש בקרם פלקסיטול. מומלץ להשתמש בין 2-3 פעמים לפי המרגש . למרוח את הקרם על האזור היבש בעדינות . לאחסון במקום יבש. תכולה: 56 גרם.

סדרת בריאות העור של אלטמן כוללת גם קרם פלקסיטול לפנים עבור ילדים ללא בישום.

קרם לחות לילדים פלקסיטול לעור צעיר ויבש.

קרם פלקסיטול מבית אלטמן המיועד לטיפול בעור הפנים מותאם לעור מגורה, מתקלף ואדמומי.

פלקסיטול קרם פנים לילדים היפו אלרגני בעל חומציות (PH) מאוזנת ואינו מכיל חומרי צבע.

פלקסיטול אלטמן אשר נבדק דרמטולוגית ונמצא כיעיל בטיפול בעור היבש של הפנים.

אופן השימוש בקרם : לעסות כמות קטנה של קרם על הצוואר והפנים לשימוש יומיומי עד 3 פעמים.

מידע נוסף על קרם רגליים פלקסיטול:

חובה לאחסן במקום יבש בחום של בין 10-30 מעלות. מוצר נוסף בסדרה לטיפול לעור הוא פלקסטול ציפורניים קרם לטיפוח הציפורן. קרם פלקסיטול מבית אלטמן המיועד לטיפול בעור סדוק בידיים וברגליים ובציפורניים מפוצלות. פלקסיטול קרם לטיפוח בסיס הציפורן המסייע להזנה של עור יבש וסדוק. מומלץ למרוח את המשחה על הציפרוניים והעור מסביב לציפורן. להשאיר את הקרם ולחכות כמה דקות ואז לנקות את הקרם שנותר. לשימוש יומיומי בין 1-2 פעמים או לפי המרגש. להמשך טיפול מומלץ לעסות כמות גדולה יותר של קרם על הציפורניים ומסביבן ולשים את במים פושרים ל-כמה דקות. לאחר סיום הטיפול יש לנקות היטב את הקרם שנשאר. מומלץ לעשות את המשך הטפול בין 1-2 פעמים במשך השבוע. אפשר למרוח לק לצירפוניים של הידיים והרגליים.

פלקסיטול מחיר 45 ש"ח.

רופאי עור ממליצים להימנע משימוש בקרם אם ישנה אלרגיה או רגישות לרכיבים. במקרה של גירויים או פריחות בעור חובה להפסיק את הטיפול. לשימוש חיצוני בלבד לא לבליעה. יש להרחיק מהישג ידיים של ילדים ומהעיניים. מומלץ לאחסן במקום סגור ויבש בחום של בין 10- 30 מעלות. תכולת הקרם הינה 20 גרם.

פלקסיטול משחה לכף הרגל המיועדת להגנה וטיפול יומיומי לעור סדוק, יבש וקשה במהדורה מוגבלת של 70 גרם להקלה כבר מהשימוש הראשון. קרם פלקסיטול לרגליים לשימוש כללי ובחולי סכרת . משחה לכף רגל פלקסיטול בנוסחה מתקדמת אשר נבדקה רפואית ונמצאה כיעילה לטיפול בעור יבש וקשה בכפות הרגלים.  משחה לכף הרגל פלקסיטול של אלטמן מוכחת במחקרים קליניים בעלת רכיבים מתקדמים וחדשניים המזינים את העור. הקרם של פלקסיטול מיועד לשימוש מסיבי יומיומי במיוחד לעור קשה ויבש בכפות הרגליים, בברכיים ובמפרקים.

פלקסיטול משחה לכף הרגל של אלטמן בפורמולה חדשנית בשילוב של 25% אוריאה יחד עם צמח אוסטרלי מיוחד הנקרא סינטיפדה המעניק הזנה ולחות לעור כף הרגל.

משחה פלקסיטול לרגליים ללא שומניות במינון גבוה של פרו שמן עץ L-ARGININE מעושרת בוטימין  E וויטמין B5 התה. חמאת שיאה ותוספת של אלוורה. ללא PARABENS - ו SLS.

הקרם לכף הרגל מומלץ לשימוש בבוקר ובערב . לטיפול מהיר ויעיל עדיף להשאיר את הקרם על העור  כף הרגל במשך לילה שלם וגרוב גרביים.

במצבים יוצאי דופו של תסמינים של גירוי או פריחה מקומית יש להפסיק במידית את הטיפול. לא לשימוש של ילדים יש להרחיק ממגע עיניים. מיועד לשימוש לילדים שעברו את גיל 12. לשימוש באופן חיצוני בלבד. אסור להשתמש במשחה עם אטם הבטיחות לא תקין . יש לאחסן במקום יבש ולסגור היטב בחום של בין -10-20C מעלות. פלקסיטול לשפתיים יבשות וסדוקות מאוד. פלקסיטול לשפתיים מעושר בלחות לטיפול יעיל בשפתיים סדוקות. תחושת ההקלה וההבדל מורגש החל מהטיפול הראשון. פלקסיטול מבית אלטמן לשפתיים יבשות במיוחד בנוסחה חדשנית בשילוב 2.5% אוריאה , שמן ציפורן ומנטה . המשחה של פלקסיטול נבדקה במחקרים ונמצאה כמוצר היפואלרגני . מומלץ לאחסן במקום סגור ויבש בחום של בין 10 עד 30 מעלות . אסור לשים את הקרם עם פצע פתוח או כוויות קשות בשפתיים. במצבים ייחודיים של תסמינים של גירויים או פריחה מקומית יש לפנות לרופא ולהפסיק את השימוש במשחה. להרחיק מילדים מתחת לגיל 12 ולהימנע ממגע עם העיניים. יש לעשות שימוש במוצר אך ורק לשימוש ולמטרה שלשמה הוא מיועד ובהתאם להוראות השימוש שעל האריזה. אסור לבלוע את המשחה או להשתמש בקרם אם ידוע שקיימת רגישות לחלק מהרכיבים. תכולה 10 גרם. סדרת הבריאות לעור של פלקסיטול במחיר משתלם למכירה בפארמה פלוס.