קולגייט

8 מוצר(ים)

כאן תוכלו למצוא את מגוון משחות השיניים ושטיפות הפה של חברת קולגייט הידועה

למידע נוסף, בקרו באתר COLGATE


 

האם קולגייט טובה יותר ממשחות שיניים אחרות

 


משחת שיניים של קולגייט מקלה על אי הנוחות של גירוי בשיניים על ידי טיפול עדיין בסיבות. אובדן אמייל השן הוא הגורם השכיח ביותר לרגישות בשיניים ואינו מושפע מחורים, מחלות חניכיים או בעיות אחרות. אם האמייל דק מדי, יש צינורות זעירים החושפים את הדנטין הבסיסי, או נשחקים במקומות מסוימים. מינון הפלואוריד של משחת שיניים קולגייט של 1,500 PPM יכול לעזור להתחדש ולשפר את אמייל השן, ולהפחית את הגירוי בטווח הארוך.

 

בטווח הקצר, אשלגן חנקתי במשחת שיניים זו יעזור להקל על הרגישות תוך מספר שבועות על ידי מילוי מספר התעלות המיקרוסקופיות המקשרות בין מרכז העצבים של השן לחלק החיצוני של האמייל.

 

אם תמשיך להשתמש במשחת השיניים עד שתהיה לך רגיעה מסוימת, הפלואוריד יעזור להחזיר את האמייל. אתה צריך להיות בטוח היטב מפני כאב חריף מן השמש, קר, או פחמימות, כמו גם כאב מתמיד עם המשך השימוש.

 

נשימת הבוקר היא החשובה ביותר מכיוון שהיא תחילת היום החדש שלך. משחת השיניים של קולגייט מונעת גם חורים, דלקת חניכיים וחיידקים אחרים המפעילים ריח רע מהפה ובעיות אחרות. מכיוון שמומחי שיניים אישרו משחת שיניים זו, טיעונים אלה נבדקו מדעית במידה מסוימת.