הדרין | HEDRIN

4 מוצר(ים)

בעמוד זה תוכלו לרכוש את מוצרי הדרין השונים.

ניתן לקרוא עליהם עוד בעמוד הבא: https://hedrin.co.uk

 

הדרין – HEDRIN - לטיפול ומניעה של כינים

 

סדרת המוצרים הדרין של חברת התרופות רפא נותנת מענה לכל מה שצריך בשביל להגן, לטפל, ולמנוע כינים. כל המוצרים הם בעלי אפקטיביות קלינית מוכחת שנבדקה במחקרים מקיפים, ומוצרי הדרין מבוססים על מנגוני פעולה פיזיקלים מיוחדים, בלי להשתמש בכלל בחומר הדברה כלשהו. המוצרים הם ידידותיים במיוחד לעור, הם עדינים לקרקפת ולשיער, ויש להם ריח נעים מאוד. המוצרים מתאימים בהחלט לכל המשפחה, מומלצים לשימוש בילדים מגיל כ-חצי שנה, ולמבוגרים וגם מתאים לנשים בהריון.

 

בין מוצרי סדרת הדרין יש מוצרים אשר משמידים את הכינים וביצי הכינים תוך רבע שעה בלבד, יש מוצרים שמתאימים במיוחד לאנשים עם שיער קצר ובינוני, ויש גם מוצרים שיתאימו במיוחד לאלה בעלי שיער ארוך ומתולתל. יש גם מוצרים אשר ייעודיים למניעת התרבות של הכינים על הראש והקרקפת.

 

סדרת מוצרי הדרין – יעילות ובטיחות מוכחת, בלי חומרי הדברה, מוצרים ידידותיים לעור, לשיער ולקרקפת, מתאימים לשימוש לכל בני המשפחה.

 

מה כדאי לדעת על כינים?

 

ניתן די בקלות לבדוק ולאתר את הכינים, זהו לא תהליך מסובך או עניין גדול בכלל וזה יכול להיות חלק רגיל מתוך שגרת הטיפוח של בני המשפחה, בדיוק כמו צחצוח שיניים או רחיצת השיער באופן קבוע. אם למישהו מבני הבית יש כינים חיות, כדאי לבדוק ישר את הראש של שאר בני הבית ולטפל בכל אחד שהתגלו עליו כינים.

 

איך בעצם מזהים כינים או ביצי כינים?

יש סימן אחד שצריך לעורר חשד גדול להימצאות כינים, והוא גירוד.

גירוד הוא אופייני באמצע הראש, ומאחורי האוזן, והוא יכול להיגרם מעצם נשיכת הכינה, או כתגובה אלרקית לרוק שהופרש בזמן שהכינה מוצצת דם.

גירודים בראש לפעמים נובעים מגירויים שנוצרו בעור עצמו ולא דווקא מזה שיש כינים על הראש, וממומלץ לבדוק מה הסיבה ולטפל בהתאם.

ניפה היא כינה שכבר בקעה מהביצה, והיא נראית כמו כינה בוגרת, אבל היא יותר קטנה, ותגיע לגודל של כינה בוגרת תוך 7 עד 14 ימים, ואז היא תתחיל להטיל ביצים משל עצמה.

כינים בוגרות הם בגודל של גרגר שומשום בערך, יש להן שש רגליים, והצב שלהן חום בהיר עד אפור. כינים בוגרות ניזונות מדם של בני אדם. הנשיכות שלהן לא למיד מורגשות ולא תמיד גורמות לגירוד, הן גם מפרישות חומרים שייעודם למנוע גירוי.

הן נמצאות בד"כ בחלק האחרוי של הראש וליד האזניים, ויכולות לחיות כחודש בשיער, אבל אם הן לא על הראש אז לא יוכלו לשרוד יותר מיום יומיים. הן יכולות לעבור בקלות מאדם לאדם על ידי קפיצה או ניתור, גם דרך חפץ אישי שחולקים כמו מברשת או כובע.
הביצים הן אליפטיות, מבריקות, אורכן פחות ממילימטר אחד, והן מוטלות בד"כ מאחורי האוזניים או בעורף. הן בוקעות תוך שבוע עד 10 ימים. הן לפעמים יכולות להיות דומות מאוד לקשקשים, אבל הן לא זזות כשנוגעים בהם.

 

כדי לאתר את הכינים, יש למצוא מקום נוח לשבת בו, שהוא מואר. יש לחפש כינים וביצים לאורך השיער בקרבת הקרקפת, לבדוק בכל פעם קבוצות קטנות של שיער, לסרק במסרק צפוף את השיער, כזה המיועד לטיפול בכינים, ולאחר מכן לנגב את המסרק ולבדוק אם יש עליו כינים או ביצים. אם כן, יש להתחיל בהקדם האפשרי לטפל עם אחד ממוצרי סדרת הדרין!

 

יש להקפיד שהמוצר שבחרתם להשתמש בו מכסה את הראש במלואו, מהקרקפת ועד קצות השערות. חשוב גם להשמיד את ביצי הכינים. לאחר הטיפול כדאי לסרק שוב כדי להסיר את הביצים שהושמדו ונשארו דבוקות לשיער. כדאי לכבס לאחר מכן בגדים ומצעים מחום גבוה, להשרות מסרקים במים חמים. לשוב ולבדוק את השיער לאחר מספר ימים. עם מוצרי הדרין ONCE אין צורך לחכות ואפשר לטפל מיידית שוב.

 

כדי להגן מפני התרבותן של הכינים, וכדי להקטין את הסיכון להידבקות בהן, יש לבדוק את כל בני המשפחה ולטפל בכל מי שהתגלו אצלו כינים, לאסוף את שיער הילדים, וניתן להשתמש במוצר הדרין פרוטקט כדי להגן מפני התרבותן של הכינים על הראש, הוא מספק הגנה קבוע ומתמשכת לאורך זמן.

 

מבוגרים עם כינים? השתמשו בהדירן למניעת כינים!

 

ובכן, כן. הכינים הן תופעה שכיחה מאוד בקרב ילדים קטנים, זוהי התקופה בה מתהדקים הקשרים החברתיים שלהם, והראשים שלהם עלולים להיצמד, וזו התקפוה בה הכינים עוברות מראש לראש בין הילדים.

אבל הן לא נשארות רק בשיער של ילדינו – סביר שלפעמים הן יקפצו לביקור גם אצלכם ההורים – חברת רפא (חברת האם של הדרין) ערכה סקר בו שני שליש מהאמהות הודו שהן נדבקו בכינים מילדיהם בשנים האחרונות.

הכינים נחשבות לטאבו חברתי, ובשל כך שכל כך קל להידבק בהן, אנחנו בדרך כלל מתרחקים מכל מי שיש לו כינים, ויש לכינים קונוטציות שליליות של חוסר היגיינה ואסתטיקה. סיכויי ההדבקה גדלים כאשר ההורים נמצאים בקרבה פיזית עם הילדים, למשל בחיבוקים ונשיקות שאנו מרעיפים עליהם. לגננות ומורות של ילדים בגילים אלו יש גם נטייה גבוהה יותר להידבק בכינים.

 

לכן כדאי ראשית לבדוק עם מסרק כינים גם אצלכם, ושנית, לטפל עם מוצרי הדרין, כשמטרת הטיפול היא השמדת הכינים וביצי הכינים. כדאי לטפל במקביל אצל ההורים והילדים, כדי למנוע מצבים של הדבקה חוזרת בתוף המשפחה. הטיפול הוא זהה אצל ילדים ואצל מבוגרים.


 אין צורך בקופון עבור הדרין משום שאצלנו יש מחיר מבצע כל השנה